Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Valixhe për udhëtim GO Dormeo

Photo
Video

Dormeo GO është valixhe e lehtë për akomodimin e të gjitha pajisjeve tuaja të udhëtimit. E përbërë nga material rezistent ndaj ujit dhe njollave në pjesën e jashtme, si dhe materialit me ngjyrë tërkiz në pjesën e brendshme që i jep valixhes Dormeo GO pamje të bukur në çdo ambient. Shiritat e brendshëm të kryqëzuar zvogëlojnë mundësinë për lëkundjen e gjësendeve. Dy xhepat anësor përdoren për të ruajtur sendet e vogla. Tiketa për emër dhe mbyllja me dry TSA janë karakteristika që e veçojnë valixhen Dormeo GO. Dy madhësi: S dhe M.

Valixhe për udhëtim GO Dormeo
Nga 99,98 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dormeo GO është valixhe e lehtë për akomodimin e të gjitha pajisjeve tuaja të udhëtimit. E përbërë nga material rezistent ndaj ujit dhe njollave në pjesën e jashtme, si dhe materialit me ngjyrë tërkiz në pjesën e brendshme që i jep valixhes Dormeo GO pamje të bukur në çdo ambient. Shiritat e brendshëm të kryqëzuar zvogëlojnë mundësinë për lëkundjen e gjësendeve. Dy xhepat anësor përdoren për të ruajtur sendet e vogla. Tiketa për emër dhe mbyllja me dry TSA janë karakteristika që e veçojnë valixhen Dormeo GO. Dy madhësi: S dhe M.

Më shumë
Përshkrimi

Dizajn dhe karakteristika bashkohore

Dormeo Go do të shëndrrohet në valixhen tuaj të preferuar për udhëtime të largëta apo pushime. Dizajni i saj bashkëkohorë dhe karakteristikat e menqura e bëjnë valixhen Dormeo GO zgjidhjen e duhur të bagazhit për të gjitha udhëtimet personale apo profesionale. Zgjedh nga dy dimensionet që i përshtatet kërkesave tuaja të udhëtimit: S 37,5x23x57 cm dhe M 41x25x60 cm.

Për udhëtime të sigurta dhe të rehatshme

Dormeo GO është i përbërë nga materiali rezistent ndaj ujit dhe njollave në pjesën e jashtme dhe materiali me ngjyrë tërkiz në pjesën e brendshme. Valixhja përmban një dizajn të qëndrueshëm me një kornizë të lehtë, si dhe dorezë teleskopike tërheqëse. Butoni shtypës në dorezë ju lejon t’a bllokoni/zhbllokoni pozicionin e dorezës së tërheqjes sipas dëshirës. Xhepat anësor ofrojnë hapësirë shtesë për gjësendet e vogla të udhëtimit. Shiritat e brendshëm të kryqëzuar mundësojnë zvogelimin e lëkundjes së gjësendeve te vendosura brenda valixhes Dormeo GO.

Zgjidhje praktike e udhëtimit

Rrotat rrotulluese në pjesën e poshtme të valixhes ofrojnë stabilitet gjatë lëvizjes së valixhes Dormeo GO. Këmbët lëvizëse mund të tërhiqen në dy rrota me dorezën tërheqësëse ose të vendosen horizontalisht falë katër rrotave shumëdimensionale për manovrim pa mund. Valixhja Dormeo GO është e siguruar me dry TSA me standardin më të lartë të sigurisë.

Specifikat Teknike
Material 100% polyester

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star