Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Çanta sportive Dormeo GO Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Çanta sportive Dormeo GO është ekstra e qëndrueshme dhe është zgjedhja juaj e përkryer për një ditë në natyrë ose veprimtari të tjera sportive. Materiali rezistent ndaj ujit dhe papastërtive sigurojnë siguri për gjërat tuaja. Xhepat të brendshëm dhe xhepat me rrjeta anash ju sigurojnë lehtësi në organizimin e gjërave. Ndarja qëndrore ju mundëson të ruani këpucët ose rrobat e lagura. Vëllimi 36,6 l, peshë 0,8 kg, dimensionet 47x34x23 cm.

Çanta sportive Dormeo GO Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Çanta sportive Dormeo GO është ekstra e qëndrueshme dhe është zgjedhja juaj e përkryer për një ditë në natyrë ose veprimtari të tjera sportive. Materiali rezistent ndaj ujit dhe papastërtive sigurojnë siguri për gjërat tuaja. Xhepat të brendshëm dhe xhepat me rrjeta anash ju sigurojnë lehtësi në organizimin e gjërave. Ndarja qëndrore ju mundëson të ruani këpucët ose rrobat e lagura. Vëllimi 36,6 l, peshë 0,8 kg, dimensionet 47x34x23 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Çantë sportive, ekstra e qëndrueshme

Çanta sportive Dormeo GO ka një dizajn të qëndrueshëm për aktivitetet sportive, udhëtimet apo ditët që kaloni në natyrë. Pasi është bërë nga materiali rezistent ndaj ujit dhe papastërtive, e bënë një aksesorë të përkryer për ditët jashtë, udhëtimet e shkollës apo për të mbajtur pajisjet e gymit të sigurta dhe të thata. Vjen në dy ngjyra: hiri dhe tërkiz.

Dizajn praktik për përdorim të lehtë

Falë dizajnit praktik dhe volumit prej 36,6 l, Dormeo GO do të akomodoj të gjitha gjërat tuaja esenciale. Pjesa kryesore ka shumë xhepa organizativ për të ruajtur të gjitha gjërat tuaja të ndara. Xhepat me rrjetë anash janë të shkëlqyeshëm për të ruajtur një shishe me ujë për të ju mbajtur të freskët dhe të hidratuar ose për të mbajtur një çadër për ditët me shi.

Pjesa e pasme është anatomike, për mbajtje të lehtë

Në pjesën e poshtme, ju mund të ruani një palë atlete fitnesi, rroba të lagura nga sesioni juaj i palestrës ose plehra nga ushqime në udhëtimin tuaj në hiking. Ky xhep i poshtëm është i ndarë nga ndarja kryesore për të mbajtur erën e keqe larg gjërave tuaja. Pjesa e pasme është e dizajnuar anatomikisht për përdorim të rehatshëm dhe ventilimi efektiv është i pajisur me materialin e avansuar Air-X-System.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star