Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje -20,20%

Zbritje -20,20% - vetëm sot për 20.02.2020

vetëm sot për 20.02.2020

 
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Çantë Go Sackpack Dormeo

Photo
Video
-40%

Çanta Dormeo Go është gjithçka që ju duhet të paketoni pajisjet tuaja të stërvitjes dhe palestrën, këpucët vrapuese dhe të gjitha gjërat e tjera që ju çojnë në aventurën e ardhshme. Xhepi i përparmë është projektuar për çelësa, portofol ose telefon. Kjo është një çantë e përsosur për jetën në lëvizje, duke ju lënë duart e lira për gjëra të tjera. Vishuni me stil, ndërsa hipni në biçikletë, ecni ose mbani gjërat tuaja derisa jeni në festivale.

Çantë Go Sackpack Dormeo

Çmimi i regullt: 7,98 €


Çmimi Special: 4,80 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Çanta Dormeo Go është gjithçka që ju duhet të paketoni pajisjet tuaja të stërvitjes dhe palestrën, këpucët vrapuese dhe të gjitha gjërat e tjera që ju çojnë në aventurën e ardhshme. Xhepi i përparmë është projektuar për çelësa, portofol ose telefon. Kjo është një çantë e përsosur për jetën në lëvizje, duke ju lënë duart e lira për gjëra të tjera. Vishuni me stil, ndërsa hipni në biçikletë, ecni ose mbani gjërat tuaja derisa jeni në festivale.

Më shumë
Detajet e Produktit

Alternativa e përkryer për gjësendet e përditshme

Dormeo Go Sackpack është një alternativë e përkryer për backpacks të mëdha, të rënda. Nëse keni nevojë të mbani disa sende të vogla, libra nga biblioteka, gjëra të vogla ushqimore apo këpucët për seancën tuaj të palestrës së verës, ju do t'i vini me lehtësi në këtë çantë praktike.

Dizajn modern dhe praktik

Me dizajn të bukur të zi, gri dhe tërkiz me forma gjeometrike dhe shiritat e rregullueshëm të shpatullave, Dormeo Go Sackpack do të bëhet aksesi juaj i ri i preferuar. Xhepi i vogël përpara është i madh për ruajtjen e sendeve të vogla të tilla si çelësa, telefon celular ose dokumente.

Liri për duart tuaja

Dormeo Go Sackpack është pakoja e përkryer për jetesën tuaj dinamike. Bukuria e vërtetë e kësaj çante është se i lë duart tuaja të lira për gjëra të tjera - mbajtja e pijeve në festivale ose një litar qeni gjatë një shëtitje në mëngjes. Kur ju nuk e përdorn, mund ta palosni atë në një xhep të vogël që nuk merr pothuajse aspak hapësirë. Përmasat: 35x45x0,40 cm, vëllimi: 5,8, peshë: 0,11 kg.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star