Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Valixhe GO ECO Dormeo

Photo
Video
-35%

Bëhuni gati për aventurën e radhës me këtë valixhe praktike, elegante dhe eko-miqësore, e punuar nga PET e lehtë, e qëndrushme dhe e ricikluar. Ka 4 rrota që rrotullohen në 360° dhe dorezë teleskopike, për ta lëvizur më lehtë. Po ashtu, ka mbyllje me zinxhirë dhe mbyllje e sigurtë TSA, si dhe xhepa të brendshëm. Në dispozicion në dy madhësi.

Valixhe GO ECO Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 59,90 € Nga


Çmimi special: Nga 38,94 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Bëhuni gati për aventurën e radhës me këtë valixhe praktike, elegante dhe eko-miqësore, e punuar nga PET e lehtë, e qëndrushme dhe e ricikluar. Ka 4 rrota që rrotullohen në 360° dhe dorezë teleskopike, për ta lëvizur më lehtë. Po ashtu, ka mbyllje me zinxhirë dhe mbyllje e sigurtë TSA, si dhe xhepa të brendshëm. Në dispozicion në dy madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Praktike dhe elegante

Shijoni aventurat apo udhëtimet e ardhshme me këtë valixhe të qëndrueshme, praktike, eko-miqësore dhe elegante. Është e përsosur për udhëtime gjatë fundjavës apo udhëtime më të gjata, pasi është në dispozicion në dy madhësi (kapacitet 39L ose 66L) dhe ngjyrë të kaltër.

E fortë, e qëndrueshme dhe e lehtë

Kjo valixhe e qëndrueshme është e lehtë për t’u bartur dhe përdorur. Po ashtu, është punuar me materiale cilësore, të cilat i përballojnë përplasjet që mund të ndodhin në bagazhe gjatë udhëtimeve me aeroplan.

Përdoret lehtë

Kjo valixhe është dizajnuar nga udhëtarët, për udhëtarët:

  • Katër rrota njëkahëshe që rrotullohen 360°, në mënyrë që të lëvizni me lehtësi përgjatë turmave në stacione ose aeroporte, pa u stresuar se mund të vonoheni.
  • Dorezë teleskopike, e cila përshtatet shumë mirë me trupin e valixhes.
  • Një zinxhir të fuqishëm dhe mbyllje TSA për më shumë siguri.
  • Shirita elastikë brenda, për t’i mbajtur më mirë gjërat që keni paketuar.
  • Xhepa të brendshëm, për t’i organizuar më mirë gjësendet.
  • Në dispozicion dy madhësi (kapacitet 39L dhe 66L).


Materiale eko-miqësore

Kjo valixhe është shumë e qëndrueshme, andaj do t’ju shërbejë gjatë udhëtimeve tuaja për vite me radhë. Po ashtu, është punuar me materiale të ricikluara. Ju jo vetëm që kurseni para, por edhe e mbroni planetin Tokë – shtëpinë tonë të përbashkët.

Zgjedhni madhësinë që ju përshtatet më shumë

Valixheja GO ECO është në dispozicion në dy madhësi praktike. E vogla, me dimensione 36 x 21.5 x 56.5cm dhe kapacitet 39L, është afro sa valixhet standarte. Mund të vendoset lehtësisht sipër dollapit kur nuk ju duhet, dhe është e përsosur për udhëtime më të shkurtëra. E mesmja, me dimensione 44 x 26 x 67cm dhe kapacitet 66L është e përsosur për udhëtime më të gjata, pasi ka më shumë hapësirë për gjërat tuaja.

Specifikat Teknike
Dimensionet S: 36 x 21,5 x 56,5cm; M: 44 x 26 x 67cm
Karakteristika të tjera Volume: S: 39L; M: 66L
Pesha S: 2,8kg; M: 3,8kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.