Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Çantë shpine GO ECO Dormeo

Photo
Video

Kjo çantë praktike dhe e rehatshme, është punuar me materiale eko-miqësore dhe ka kapacitet 20L. Ka xhepa anësorë, xhepin e madh me mbyllje me zinxhirë dhe hapësirën për llaptop. Pjesa e prapme ergonomike, me rripa të mbushur, ju mundëson ta bartni më lehtë. E përshtatshme për përdorim të përditshëm ose si çantë dore. Ka një dizajn të bukur, në ngjyrë të kaltër.

Zbritje me 5 yje!
Oferta vlen vetëm edhe
Çantë shpine GO ECO Dormeo
29,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Kjo çantë praktike dhe e rehatshme, është punuar me materiale eko-miqësore dhe ka kapacitet 20L. Ka xhepa anësorë, xhepin e madh me mbyllje me zinxhirë dhe hapësirën për llaptop. Pjesa e prapme ergonomike, me rripa të mbushur, ju mundëson ta bartni më lehtë. E përshtatshme për përdorim të përditshëm ose si çantë dore. Ka një dizajn të bukur, në ngjyrë të kaltër.

Më shumë
Përshkrimi

E përshtatshme

Çantat e shpinës janë mënyrë ideale për për të bartur sasi të vogla të gjësendeve kryesore që na duhen për punë, shkollë, hiking apo ndonjë udhëtim. Falë dizajnit të duhur, pesha është e transferuar në pjesën më të fortë të trupit tuaj – këmbët – kurse duart ju mbesin të lira.

E dizajnuar për përdorim të përditshëm dhe udhëtime

Kjo çantë me kapacitet është mjaft e madhe për përdorim të përditshëm, dhe po ashtu ka madhësinë e duhur për ta bartur si çantë dore në avion (dimensionet 31.5 x 15 x 44.5cm). Xhepat janë ndarë më mënyrën e duhur, andaj kjo çantë është ideale për udhëtime, punë, shkollë, kamping, piknik apo edhe hiking:

  • Një hapësirë e madhe për rroba, libra dhe aksesorë më të mëdhenj
  • Një xhep të brendshëm i dizajnuar për llaptop me madhësi deri në 15.4"
  • Dy xhepa rrjete të brendshëm për t’i vendosur lapsat, mbushëit apo ndonjë aksesor të vogël
  • Dy xhepa anësorë për të mbajtur shishe uji apo ndonjë aksesor që ju duhet për shpejt
  • Një xhep me zinxhirë në pjesën prapa, për ta mbajtur të sigurtë pasaportën, kuletën, çelësat apo ndonjë gjë tjetër me vlerë.

Praktike, e gjithanshme, e rehatshme, e sigurtë

Dizajni i bukur dhe praktik e bën këtë çantë pjesë të çmuar të çdo koleksioni valixhesh apo çantash. Pjesa prapa është e dizajnuar në mënyrë ergonomike për më shumë rehati, kurse rripat e mbushur sigurojnë një ndjesi lehtësie, pavarësisht peshës që po bartni në çantë. Me këtë çantë të vendosur sigurt pas shpinës suaj, nuk keni pse të brengoseni se mos e harroni diku.

Materiale eko-miqësore

Çanta GO Eco është punuar me materiale eko-miqësore. Kryesisht është e punuar nga PET 100% e ricikluar, duke i kthyer mbetjet e plastikës në një material të qëndrueshëm për vite me radhë.

Specifikat Teknike
Dimensionet 31,5 x 15 x 44,5 cm
Karakteristika të tjera Volume: 20L
Material PET

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online