Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Çantë GO CITY BACKPACK Dormeo

Photo
Video
-38%

Shkoni kudo me çantën moderne të shpinës Dormeo GO. Mjaftueshëm kompakte që të duket bukur dhe mjaft e madhe për të akomoduar të gjitha gjërat e domosdoshme. Ju do t'i zëvëndësoni të gjitha çantat me të. Me xhepa për të organizuar të gjitha gjërat tuaja, xhepin për shishe dhe me materialin rezistent ndaj ujit, ajo është e gjitha që ju duhet gjatë një dite. Vëllim prej 9,8 l, pesha 0,6 kg, dimensionet 34x27x11 cm.

Çantë GO CITY BACKPACK Dormeo

Çmimi i regullt: 39,98 €


Çmimi Special: 24,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Shkoni kudo me çantën moderne të shpinës Dormeo GO. Mjaftueshëm kompakte që të duket bukur dhe mjaft e madhe për të akomoduar të gjitha gjërat e domosdoshme. Ju do t'i zëvëndësoni të gjitha çantat me të. Me xhepa për të organizuar të gjitha gjërat tuaja, xhepin për shishe dhe me materialin rezistent ndaj ujit, ajo është e gjitha që ju duhet gjatë një dite. Vëllim prej 9,8 l, pesha 0,6 kg, dimensionet 34x27x11 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Go Backpack do të bëhet pjesë e jetës tuaj të përditshme 

Kjo çantë shpine ka një dorëzë alumini shumë praktike për mbajtje. Ju mund gjithashtu të organizoni pijen tuaj të preferuar në xhepin për shishe. Çanta është e perbërë nga material special i dizajnuar për rezistencë ndaj njollave.

Xhepa praktik për organizim më të mirë

Çanta e shpinës Dormeo GO është ideale për organizimin e gjësendeve tuaja që I keni në përdorim të përditshëm. Ka xhepa shtesë ku do të mund të vendosni shishen apo fletoren tuaj.

Madhësi dhe peshë e vogël për përdorim të përditshëm

Dormeo GO është bërë nga material që i reziston njollave ​​dhe ujit. Vjen në dimensionin prej 34x27x11 cm që ëshë aq e vogël sa të duket mirë dhe mjaft e madhe për të akomoduar gjithçka që ju nevojitet. 

 

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star