Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Çantë laptopi Dormeo GO

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Çanta Dormeo GO është çantë laptopi e dizajnuar sidomos për udhëtime pune. Është e punuar me materiale cilësore - rezistente ndaj ujit - prandaj i mban gjërat tuaja në mënyrë të sigurtë. Ka edhe xhepa shtesë në pjesën e brendshme dhe të jashtme, në të cilat mund të vendosni gjësende tjera. Çanta ka edhe një model të bukur, që përshtatet në mënyrë të përsosur me veshjet zyrtare apo të punës. Ka dimensione 40x30x9,5 cm dhe peshë 0.76kg.

Çantë laptopi Dormeo GO

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 9,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Çanta Dormeo GO është çantë laptopi e dizajnuar sidomos për udhëtime pune. Është e punuar me materiale cilësore - rezistente ndaj ujit - prandaj i mban gjërat tuaja në mënyrë të sigurtë. Ka edhe xhepa shtesë në pjesën e brendshme dhe të jashtme, në të cilat mund të vendosni gjësende tjera. Çanta ka edhe një model të bukur, që përshtatet në mënyrë të përsosur me veshjet zyrtare apo të punës. Ka dimensione 40x30x9,5 cm dhe peshë 0.76kg.

Më shumë
Përshkrimi

I mban gjërat tuaja në mënyrë të sigurtë

Kjo çantë është e përsosur për të bartur laptop, tablet, dokumente të ndryshme, ndonjë libër, fletore apo gjësende tjera që ju duhen për shkollë apo punë. Ka plot xhepa, dhe ju mundëson t'i organizoni më mirë gjësendet. Po ashtu, ka edhe një rrip krahu, pra mund ta mbartni edhe në krah, nëse dëshironi.

Për udhëtime pune

E dizajnuar sidomos për udhëtime pune, çanta Dormeo GO ka një model të bukur që përshtatet shumë mirë me veshjet zyrtare apo të punës. Çanta ka edhe doreza alumini, të cilat nuk e rëndojnë çantën, por vetëm sa ia shtojnë elegancën.

Materiale të qëndrueshme

Çanta ka pjesën për laptop të madhësisë deri në 15,4’’ (apo 39.1cm). Është e punuar me materiale rezistente ndaj ujit, andaj i mban gjësendet tuaja në mënyrë të sigurtë. Mund ta bartni lehtësisht me valixhe gjatë udhëtimeve. Çanta ka dimensione 40x30x9,5 cm, vëllim 10,8 l dhe peshë 0,76 kg.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star