Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Çantë Dormeo GO Business Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-70%

Çanta Dormeo GO Business është ideale për udhëtime profesionale apo biznesore. Përmban një dizajn praktik, pjesën për laptop dhe materialin rezistent ndaj ujit për siguri maksimale. Xhepat shtesë lehtë do të organizojnë të gjitha aksesorët e tjera: dy xhepa anësorë, xhep i përparmë dhe xhepi për stilolaps. Vëllimi 17,5 l, pesha 0,9 kg, dimensionet 40x31x13 cm për tu përshtatur si bagazh i kabinës.

Çantë Dormeo GO Business Dormeo

Çmimi i regullt: 49,98 €


Çmimi Special: 14,99 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Çanta Dormeo GO Business është ideale për udhëtime profesionale apo biznesore. Përmban një dizajn praktik, pjesën për laptop dhe materialin rezistent ndaj ujit për siguri maksimale. Xhepat shtesë lehtë do të organizojnë të gjitha aksesorët e tjera: dy xhepa anësorë, xhep i përparmë dhe xhepi për stilolaps. Vëllimi 17,5 l, pesha 0,9 kg, dimensionet 40x31x13 cm për tu përshtatur si bagazh i kabinës.

Më shumë
Përshkrimi

E dizajnuar për përsonat që udhëtojnë shpesh

Çanta Dormeo GO Business me dizajnin e saj "smart" do t'i mbuloj të gjitha kërkesat tuaja të udhëtimeve. E dizajnuar për personat që udhëtojnë shumë, përshtatet shumë me kostumet, fundet dhe xhinset dhe me çdo pamje trendy duke ju bërë të dukeni stylish në çdo kohë. Dorëza prej alumini ju ofron nëj detaj të kapshëm pa i shtuar shumë peshë çantës në përgjithësi.

Dizajn smart për check-in të shpejtë

Dizajni miqësor do ta bëjë kontrollin tuaj në aeroport më të lehtë së kurrë. Ajo përmban një ndarje për laptop deri në 15,4˝, xhepa aksesor për të gjithë aksesorët e laptopëve, xhepat për stilolapsa dhe xhepi me zinxhirë për të gjitha gjërat e tjera të vogla. Dy xhepa anësorë do të akomodojnë lehtësisht një shishe uji ose një libër të vogël për udhëtime më të gjata.

 

Peshë e vogël dhe materiale të qëndrueshme

Çanta Dormeo GO Business është e përbërë nga materiali special që i reziston ujit dhe papastërtive, dhe mbron gjërat tuaja më mirë se çdo valixhe tjetër. Falë rripit për siguri, ju mund të merrni çantën me valixhen tuaj në udhëtime biznisore më të gjata. Volumi prej 17,5 l  do të akomodoj të gjitha gjërat tuaja esenciale. Pesha e vogël prej 0.9 Kg e bënë të lehtë dhe të rehatshmë për ta bartur. Dimensionet 40x31x13 cm janë të përshtatshme për ta përdorur si bagazh kabine.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star