Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Peshqir Dormeo Fantasia

Photo
Video

Peshqiri Fantasia krijon një pamje krejtësisht të personalizuar për hapësirën tuaj të banjos.100% pambuk. I butë dhe shumë i ajrosshëm. Lahet në 60°C, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion në 2 ngjyra dhe dy madhësi 50x100 cm dhe 70x140 cm.

Peshqir Dormeo Fantasia
Nga 9,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Peshqiri Fantasia krijon një pamje krejtësisht të personalizuar për hapësirën tuaj të banjos.100% pambuk. I butë dhe shumë i ajrosshëm. Lahet në 60°C, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion në 2 ngjyra dhe dy madhësi 50x100 cm dhe 70x140 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Llastoni lekurën tuaj me peshqirët më të butë

Askush nuk e pëlqen ndjesinë e peshqirëve të vrazhdë. Llastoni vetën tuaj me peshqirët e ri nga koleksioni Dormeo Fantasia. Me përbërje 100% pambuk ju dhurojnë ndjenjë të butë derisa ju sigurojnë absorbim të shkëlqyeshëm të ujit. Fibra natyrale të pambukut që janë shumë të qëndrueshme dhe hipoalergike, kështu që është materiali më i mirë për njerëzit që vuajnë nga astma ose alergjitë ose që kanë një lëkurë të ndjeshme.

Dizajn elegant me një mirëmbajtje të lehtë

Peshqirët e butë dhe të ngrohtë janë të disponueshëm në dy ngjyra - kremë elegante që i përshtatet çdo stili ose e kaltër e lehtë për një frymë më të guximshme dhe më të freskët. Fije pambuku që sigurojnë pastrim të lehtë në makinë larëse në 60 °C. Dy dimensione në dispozicion: 50 x 100 cm dhe 70 x 140 cm.

Pasuroni banjon tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo prezenton koleksionin e ri Fantasia të specializuar në pajisje moderne për banjo, që ju ofron produkte funksionale dhe me stil klasik. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të përshtatshme të produkteve në ngjyra dhe dizajn. Krijoni një pamje të personalizuar banjos tuaj me peshqirë, mantel banjo, tepih banjo, shporta rrobash dhe perde për vaskë, të gjitha nga linja Fantasia.

 

Specifikat Teknike
Material 100% cotton
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star