Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje -20,20%

Zbritje -20,20% - vetëm sot për 20.02.2020

vetëm sot për 20.02.2020

 
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Perde për banjo Dormeo Fantasia

Photo
Video

Perde e qëndrueshme me cilësi të lartë që do t’i shtojë stil të veçantë banjos tuaj. Pastrohet me leckë të lagur dhe me ujë që siguron që perdja juaj të mbetet e lirë nga myku dhe bakteret. 2 ngjyra në dispozicion: kremë dhe kaltër e lehtë. Lahet në 40 °C. 12 grepa plastike të përfshira. Dimensioni në dispozicion: 180x180 cm.

Perde për banjo Dormeo Fantasia
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Perde e qëndrueshme me cilësi të lartë që do t’i shtojë stil të veçantë banjos tuaj. Pastrohet me leckë të lagur dhe me ujë që siguron që perdja juaj të mbetet e lirë nga myku dhe bakteret. 2 ngjyra në dispozicion: kremë dhe kaltër e lehtë. Lahet në 40 °C. 12 grepa plastike të përfshira. Dimensioni në dispozicion: 180x180 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Një pamje e freskët në çdo banjo

Përditëso banjon tënde me perde të cilësisë së lartë dhe të qëndrueshme të linjës Fantasia, të disponueshme në dy ngjyra të bukura - ngjyrë kremë për të shkuar me të gjitha stilet e banjos dhe e kaltër e lehtë për një pamje të guximshme dhe të freskët. Këto ngjyra klasike janë plotësuar me një dizajn modern dhe të pastër duke qëndruar lart me stilet dhe tendencat e fundit duke ruajtur ndjesinë e elegancës.

Karakteristika të veçanta për pastrim të lehtë dhe përdorim të sigurt

Perdja Dormeo Fantasia për banjo është bërë nga pëlhura poliestër e zgjedhur me profesionalizëm që lejon një pastrim të lehtë në makinë larëse në 40 °C. Pëlhura ka një trajtim që nuk përthith ujin për të siguruar që nuk do të depërtoj gjatë përdorimit, duke e bërë atë një zgjidhje të sigurt për ju dhe familjen tuaj. Me perden vijnë 12 grepa plastike për varje dhe pëlhura e peshuar gjithmonë do ta mbajë perden në vend dhe do t'ju kursejë kohë në pastrimin e dyshemesë së lagësht të banjës. Dimensionet 180x180 cm.

Pasuroni banjon tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo prezenton koleksionin e ri Fantasia të specializuar në pajisje moderne për banjo, që ju ofron produkte funksionale dhe me stil klasik. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të përshtatshme të produkteve në ngjyra dhe dizajn. Krijoni një pamje të personalizuar banjos tuaj me peshqirë, mantel banjo, tepih banjo, shporta rrobash dhe perde për vaskë, të gjitha nga linja Fantasia.

Specifikat Teknike
Material 100% polyester
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star