Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Ethnic Dormeo

Photo
Video

Jastëku klasik Ethnic i siguron mbështetje qafës dhe shpinës, ju ofron rehati gjatë gjumit dhe ndihmon në parandalimin e dhimbjes dhe ndjenjës së ngurtësisë gjatë ditës. Jastëku është i mbushur me lesh natyral dhe mikrofibra të ajrosshme Wellsleep®, për t’ju ofruar butësi dhe ngrohtësi. Po ashtu, mbulesa e jastëkut është 100% pambuk për freski, rehati shtesë dhe veti anti-alergjike. Jastëku mund të lahet tërësisht në 40°C, ka dimensione 50x70cm dhe është pjesë e linjës Ethnic.

Jastëk klasik Ethnic Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Ethnic i siguron mbështetje qafës dhe shpinës, ju ofron rehati gjatë gjumit dhe ndihmon në parandalimin e dhimbjes dhe ndjenjës së ngurtësisë gjatë ditës. Jastëku është i mbushur me lesh natyral dhe mikrofibra të ajrosshme Wellsleep®, për t’ju ofruar butësi dhe ngrohtësi. Po ashtu, mbulesa e jastëkut është 100% pambuk për freski, rehati shtesë dhe veti anti-alergjike. Jastëku mund të lahet tërësisht në 40°C, ka dimensione 50x70cm dhe është pjesë e linjës Ethnic.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku i duhur për gjumë të pushueshëm & shpinë pa dhimbje

Përpos shtratit dhe dyshekut, edhe jastëku ka rol kyç në gjumin tuaj. Një jastëk i duhur ju ofron gjumë të rehatshëm, mbështetjen e duhur për kokën, qafën dhe shpinën, dhe ju kursen nga dhimbjet në shpinë apo ngurtësimi që shkaktohet nga gjumi i parehatshëm.

Jastëk klasik Ethnic

Materiale të cilësisë së lartë për gjumë cilësor

Jastëku ju ofron mbështetjen që ju duhet, është i ajrosshëm dhe i punuar me materiale natyrale dhe anti-alergjike. Mbushja e jastëkut përmban 50% lesh dhe 50% mikrofibra Wellsleep® për t’ju siguruar rehati të plotë gjatë gjumit.

  • Leshi është një material natyral, tradicional dhe i qëndrueshëm, i cili mund ta izolojë trupin nga i ftohti dhe nxehtësia. Pra, ju ndihmon ta mbani temperaturën konstante të trupit, e cila është thelbësore për gjumë të thellë dhe të shëndetshëm.
  • Mikrofibrat Wellsleep® e bëjnë jastëkun më të butë, më të lëmuar, të ajrosshëm dhe i japin më shumë vëllim. Ky material i jashtëzakonshëm njihet edhe për thithje minimale të lagështisë dhe është rezistent ndaj njollave. Fibrat së bashku krijojnë xhepa ajri, për t’i dhënë më shumë vëllim jastëkut.
  • Pjesa e jashtme e jastëkut është e përbërë nga pambuku 100% natyral dhe i qëndrueshëm. Po ashtu, është material anti-alergjik, i butë, i ajrosshëm, me veti të shkëlqyera thithëse - me pak fjalë, i përsosur për lëkurën.

Të tri materialet jane kombinuar për t’ju ofruar butësi, rehati dhe ngrohtësi gjatë fjetjes.

Jastëk klasik Ethnic Jastëk klasik Ethnic

Mirëmbahet lehtë

Ekspertët rekomandojnë që ta ndërroni jastëkun çdo dy vjet. E nëse ka ardhur koha ta ndërroni jastëkun e vjetër, zgjedhja e përsosur është jastëku Ethnic. Mund të lahet tërësisht në temperaturë 40°C, thahet shpeht dhe është i qëndrueshëm ndaj mykut. Jastëku është i dizajnuar në atë mënyrë që mbushja të qëndrojë e barabartë dhe të mos mblidhet vetëm në një pjesë. Me të gjitha këto cilësi, ky jastëkë do t’ju ofrojë qindra net të rehatshme dhe mëngjese të pushueshme e plot energji.

Rehati dhe elegancë

Jastëku ka dimensione 50x70cm dhe përshtatet shumë mirë edhe me çarçafët dhe jorganin Ethnic. Jejani dhomës një pamje elegante dhe vetes mundësinë për të fjetur rehat!

Jastëk klasik Ethnic
Jastëk klasik Ethnic

Shikoni produktet tjera nga koleksioni Ethnic

Një jorgan i mirë është thelbësor për gjumë të rehatshëm. Andaj, jorgani Ethnic është i mbushur me lesh natyral & mikrofibra të ajrosshme Wellsleep®, për t’ju ofruar butësi, ngrohtësi dhe freski gjatë gjumit. Po ashtu, mbulesa e jorganit është e punuar me pambuk 100% natyral, për t’ju ofruar rehati shtesë.

Kliko këtu për më shumë info

Specifikat Teknike
Baza 50% wool, 50% polyester (Wellsleep® Advanced)
Dimensionet 50x70 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% cotton
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi