Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

Temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Çarçaf me llasik Essenso V3 Dormeo

Photo
Video

Mbrojeni dyshekun dhe shtrihuni në rehati, duke përdorur çarçafin me llastik Essenso V3. Është i punuar 100% nga pambuku për freski dhe ndjesi të butë ndaj lëkurës. Po ashtu, është elastik në të katër qoshet, për t’ju përshtatur sa më mirë dyshekut, për të mos rrëshqitur dhe për të mos u rrudhur. Në dispozicion në 6 madhësi dhe 4 ngjyra: bardhë, kaltër, hiri dhe vjollcë.

Çarçaf me llasik Essenso V3 Dormeo
14,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbrojeni dyshekun dhe shtrihuni në rehati, duke përdorur çarçafin me llastik Essenso V3. Është i punuar 100% nga pambuku për freski dhe ndjesi të butë ndaj lëkurës. Po ashtu, është elastik në të katër qoshet, për t’ju përshtatur sa më mirë dyshekut, për të mos rrëshqitur dhe për të mos u rrudhur. Në dispozicion në 6 madhësi dhe 4 ngjyra: bardhë, kaltër, hiri dhe vjollcë.

Më shumë
Përshkrimi

I punuar nga pambuku 100% natyral

I butë, i qëndrueshëm, i ajrosshëm dhe absorbues - pambuku është materiali i përsosur për ndaj lëkurës. Pambuku anti-alergjik dhe anti-statik po ashtu është përçues i shkëlqyer i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të qëndroni freskët gjatë verës, ngrohtë gjatë dimrit dhe rehat gjatë gjithë vitit.

Mirëmbahet lehtë

Pambuku mirëmbahet lehtë dhe mund të lahet në lavatriçe, në temperaturë 60°C. Po ashtu, e ruan ngjyrën për vite me radhë dhe pas larjeve bëhet më i butë dhe më i lëmuar, duke i ofruar lëkurës butësi dhe freski.

Kurrë s’ka qenë më e lehtë ta rregulloni shtratin

Po pra! S’ka më çarçafë që lëvizin nga vendi, rrudhen dhe rrëshqasin nga dysheku. Çarçafi Essenso V3 ka llastik në katër qoshet, prandaj kapet mirë për dyshek dhe nuk rrëshqet. Në këtë mënyrë, shtrati juaj do të jetë më i rregulluar dhe netët tuaja më të rehatshme.

Katër ngjyra, 6 madhësi

Ky çarçaf vjen në katër ngjyra klasike për çdo dhomë gjumi: bardhë, kaltër, hiri dhe vjollcë. Mund të përdoret për dyshek me trashësi deri në 30cm dhe është në dispozicion në këto dimensione: 90X200cm; 120X200cm; 140x200cm, 160x200cm; 180x200cm; 200x200cm.

 

Specifikat Teknike
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme bardhë, e hapur violet, kaltër, light grey
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.