Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Çarçaf me llastik Dormeo Essenso V2 Dormeo

Photo
Video

Me përbërje 100% pambuk, çarçafët me llastik Dormeo Essenso V2 janë të fortë dhe të qëndrueshëm, të këndshëm për ti prekur dhe hipoalergjenik. Me këndet elastike i përshtaten përsosmërisht dyshekëve dhe qëndrojnë të vendsour mirë gjatë natës.

Çarçaf me llastik Dormeo Essenso V2 Dormeo
Nga 15,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Me përbërje 100% pambuk, çarçafët me llastik Dormeo Essenso V2 janë të fortë dhe të qëndrueshëm, të këndshëm për ti prekur dhe hipoalergjenik. Me këndet elastike i përshtaten përsosmërisht dyshekëve dhe qëndrojnë të vendsour mirë gjatë natës.

Më shumë
Detajet e Produktit

I përberë 100% nga pambuku

Të qënit hipoalergjenik ashtu si edhe rezistent ndaj papastertive, pambuku është zgjidhja me e mirë e materialit për njerëzit që vuajnë nga astma dhe alergjia, ose për personat me lekurë sensitive, të prirur për irritime. Sidoqoftë, çarçafi me llastik Dormeo Essenso V2 është zgjedhja më e mirë për të gjithë që janë duke kërkuar për një mbrojtës të fortë & qëndrueshëm, këndshëm dhe qetësues të dyshekut.

Pelhura natyrale e pambukut ka veti absorbuese të shkëlqyeshme të lagështisë.

Elastik në 4 qoshet

Çarçafët me llastik Dormeo Essenso V2 janë elastik në 4 këndet, duke ju siguruar që qëndrojnë të vendosur mirë në dyshekun tuaj.

Përshtatja perfekte për setin tuaj Dormeo

Çarçafët me llastik Dormeo Essenso V2 janë të dizajnuar të përshtaten në përsosmëri me madhësinë e çarçafëve tuaj nga Dormeo koleksioni Pranverë - Verë. Kombinoni atë me setin Dormeo Blossom për një pamje moderne, me setin e çarçafëve Dormeo Twins për një pamje  elegante që zgjat si dhe më të gjithë setet e tjera Dormeo.

Specifikat Teknike
Material pambuk
Ngjyrat e disponueshme bardhë, bezhë
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star