Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk Ergo Comfort Dormeo

Photo
Video

Jastëku Ergo Comfort është dizajnuar posaçërisht për njerëzit që flenë në shpinë apo anash dhe përbëhet prej disa shtresave, për t’ju ofruar mbështetjen e duhur për kokë, qafë dhe shpinë. Për shkak se është trajtuar me CleanEffect®, ka veti mbrojtëse ndaj baktereve, mikrobeve, pluhurit dhe aromave të këqija. Po ashtu, mbulesa e jastëkut mund të hiqet dhe mund të lahet. Jastëku ka madhësi 60x40cm dhe lartësi 14cm.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Jastëk Ergo Comfort Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Ergo Comfort është dizajnuar posaçërisht për njerëzit që flenë në shpinë apo anash dhe përbëhet prej disa shtresave, për t’ju ofruar mbështetjen e duhur për kokë, qafë dhe shpinë. Për shkak se është trajtuar me CleanEffect®, ka veti mbrojtëse ndaj baktereve, mikrobeve, pluhurit dhe aromave të këqija. Po ashtu, mbulesa e jastëkut mund të hiqet dhe mund të lahet. Jastëku ka madhësi 60x40cm dhe lartësi 14cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mënyrë ergonomike për të shijuar gjumë të mirë

Shtrije kokën në jastëkun Ergo Comfort dhe shijo gjumë të mirë e ëndrra të ëmbla! Jastëku është i dizajnuar në mënyrë ergonomike për personat që flenë anash ose në shpinë. Ka dizajn shumështresor për t’ju ofruar rehati gjatë tërë natës dhe freski gjatë tërë natës.

I dizajnuar për ta zvogëluar dhimbjen në shpinë

Dhimbja e shpinës mund t’ua prishë natën, prandaj është e rëndësishme ta zgjedhni dyshekun dhe jastëkun e duhur. Prandaj, jastëku Ergo Comfort është dizajnuar për t’ju ofruar relaksim të plotë - bazuar në përvojën shumë vjeçare të Dormeos në prodhimin e dyshekëve.

Me jastëkun Ergo Comfort, netët e lodhshme pa gjumë do të jenë pjesë e së kaluarës. Ky jastëk i ofron mbështetje shtyllës kurrizore dhe ju mundëson gjumë të rehatshëm e të freskët.

Jastëk Ergo Comfort

Jastëk shumështresor për më shumë rehati

Në zemër të jastëkut ndodhet shtresa Ergo, inspiruar nga Kosmodisk - linja e dizajnuar për t’ju ofruar zgjidhje efektive për dhimbjet në shpinë. Kjo shtresë ka formën e shtyllës kurrizore dhe i ofron mbështetje shtrirjes së shtyllës, duke i lehtësuar dhimbjet në shpinë.

Jastëk Ergo Comfort

Mbaje kursorin mbiTap on   për t'i parë detajet e produktit.

 1. Mbështjellje Wellsleep

  Për vëllim shtesë dhe më shumë butësi.

  Mikrofibra Wellsleep
 2. Shtresë Ergo

  E punuar nga sfungjeri Ecocell, për t’ju ofruar mbështetjen e duhur.

  Sfungjer Ecocell
 3. Sistemi AirX

  Të dy anët e jastëkut janë të pasura me AirX, për të siguruar qarkullim të plotë të ajrit.

  Sistem AirX
 4. Trajtimi CleanEffect®

  Siguron që jastëku mbetet i pastër, i freskët dhe pa aroma të këqija.

  Trajtimi CleanEffect®
 5. Fibra viskoze

  Mbulesa e jastëkut përmban fibra viskoze, për veti termorregulluese dhe menaxhimin e lagështisë.

  Fibra viskoze
Jastëk Ergo Comfort

Shtresa ERGO frymëzuar nga forma e shtyllës kurrizore të njeriut & KOSMODISK

Shtresa Ergo është punuar nga sfungjeri Ecocell - një material i veçantë, i ajrosshëm - i cili ju ofron rehati shtesë. Po ashtu, tërheqë nxehtësinë dhe lagështinë nga sipërfaqja e jastëkut gjatë natës, duke ju siguruar ambient të freskët.

Ky efekt freskues është edhe më i avancuar falë sistemit AirX - material i ajrosshëm që mundëson qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit.

Ergo Comfort ju sjellë rehatinë që ju ka munguar

Jastëku Ergo Comfort ka edhe një mbështellje cilësore Wellsleep për vëllium shtesë, butësi dhe rehati.

Po ashtu, mbulesa e jastëkut përmban edhe fibra viskoze, të cilat kanë veti të shkëlqyera për menaxhimine lagështisë dhe janë shumë të ajrosshme. Po ashtu, zovgëlojnë mundësinë e rritjes së baktereve dhe ju sigurojnë një ambient gjumi më të pastër.

Mbulesa e jastëkut ka një dizajn tërheqës, me formë të valëve, e cila ju ofron një masazh të butë kokës, qafës dhe supeve. Po ashtu, mbulesa mund të hiqet dhe të lahet. Me jastëkun Ergo Comfort, ju do të flini rehat dhe do të zgjoheni të pushueshëm.

Jastëk Ergo Comfort

Pastërti & freski që zgjatë

Mbulesa e jastëkut është trajtuar me CleanEffect, prandaj u reziston baktereve, mikrobeve, pluhurit dhe aromave të pakëndshme. Pra, jastëku Ergo Comfort jo vetëm që ju ofron rehati, por edhe një ambient më të pastër, sidomos për ata që kanë lëkurë të ndjeshme apo janë të prirur ndaj alergjive.

Jastëk elegant

Jastëku ka madhësi 40x60cm, dhe lartësi 14cm, andaj përshatet shumë mirë me këllëfët 50x70cm. Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet në 40 °C, dhe dizajni elegant përshtatet me dyshekun Ergo Comfort.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Foam ERGO layer: polyurethane foam, Wrap: 100% polyester
Dimensionet 40x60 cm
Lartësia 14 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 70% polyester, 30% viscose Side fabric: 100% polyester (AirX System) Inner cover: 100% polyester
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.