Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Çorape Emotion Owl (2 palë) Dormeo

Photo
Video
-40%

Gëzoni të vegjlit tuaj me një palë çorape tërheqëse, me dizajnin unik nga linja Emotion Owl. Seti përmban dy palë çorape dhe është në dispozicion në këto ngjyra: një palë vjollcë e një palë rozë apo një palë të kaltra dhe një palë ngjyrë hiri. Janë punuar nga pambuku për butësi, qëndrueshmëri, ajrorsje dhe rehati. Janë në dispozicion në 3 madhësi dhe mund të lahen në 40°C për më shumë higjienë.

Çorape Emotion Owl (2 palë) Dormeo

Çmimi i rregullt: 5,90 €


Çmimi special: 3,54 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Gëzoni të vegjlit tuaj me një palë çorape tërheqëse, me dizajnin unik nga linja Emotion Owl. Seti përmban dy palë çorape dhe është në dispozicion në këto ngjyra: një palë vjollcë e një palë rozë apo një palë të kaltra dhe një palë ngjyrë hiri. Janë punuar nga pambuku për butësi, qëndrueshmëri, ajrorsje dhe rehati. Janë në dispozicion në 3 madhësi dhe mund të lahen në 40°C për më shumë higjienë.

Më shumë
Përshkrimi

Fëmijët do t’i mbadhin me shumë dëshirë këto çorape

T’i veshësh fëmijët shpesh është një gjë e vështirë, por puna lehtësohet nëse keni rrobat që ata i adhurojnë. Dhe padyshim këto çorape me dizajn të bufëve do të bëhen të preferuarat e tyre.

Të punuar me përzierje pambuku

Këpucët mund ta marrin tërë vëmendjen, por janë çorapet ato që kanë kontakt të drejtëpërdrejtë me shputat. Nëse nuk janë të mira, mund të shkaktojnë irritim dhe parehati. Prandaj çorapet Emotion Owl janë punuar nga një përzierje cilësore pambuku, për t’i mbajtur këmbët sa më rehat. Pambuku është i butë, i qëndrueshëm, i ajrosshëm dhe përçues i mirë i nxehtësisë. Në këtë mënyrë, këmbët e fëmijëve nuk do të djersiten – mosdjersitja parandalon edhe aromat e pakëndshme dhe bakteret.

Një dizajn tërheqës nga familja e bufëve ekspresivë

Koleksioni Emotion Owl, i cili përmban lodra të buta dhe produkte gjumi, shumë shpejt ka fituar zemrat e fëmijëve anë e mbanë Europës. Edhe këto çorape janë pjesë e kësaj linje, dhe janë dizajnuar sipas bufëve Family – ku secili buf përfaqëson një anëtar të familjes së ngushtë. Secili set përmban dy palë çorape dhe është në dispozicion në këto ngjyra: një palë vjollcë e një palë rozë apo një palë të kaltra dhe një palë ngjyrë hiri. Çorapet janë në dispozicion në tri madhësi: numrat 23-26, 27-30 dhe 31-34).

Mirëmbahet lehtë

Këto çorape mund të lahen në temperaturë 40°C dhe e ruajnë gjatë ngjyrën e formën. Sipër kanë një llastik që çorapet të qëndrojnë mirë për këmbë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi