Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shall dhe Kapuç Emotion Owl Dormeo

Photo
Video
Sasitë e fundit!

Dhuroni gëzim dhe ngrohtësi te fëmijët tuaj, me setin Shall dhe Kapuç Emotion Owl! Me një dizajn unik me bufa ekspresivë, shalli dhe kapuçi janë punuar nga materiale të buta dhe të rehatshme, si dhe mund të lahen në 30°C. Seti është në dispozicion në një madhësi standarte për fëmijët e moshës 3 deri në 5 vjet. Ju mund të zgjedhni mes 2 dizajneve dhe 4 ngjyrave të lezetshme!

10% EXTRA zbritje është aplikuar në çmim!
Shall dhe Kapuç Emotion Owl Dormeo

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 20,18 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Dhuroni gëzim dhe ngrohtësi te fëmijët tuaj, me setin Shall dhe Kapuç Emotion Owl! Me një dizajn unik me bufa ekspresivë, shalli dhe kapuçi janë punuar nga materiale të buta dhe të rehatshme, si dhe mund të lahen në 30°C. Seti është në dispozicion në një madhësi standarte për fëmijët e moshës 3 deri në 5 vjet. Ju mund të zgjedhni mes 2 dizajneve dhe 4 ngjyrave të lezetshme!

Më shumë
Përshkrimi

Një dhuratë që përçon gëzim, ngrohtësi dhe dashuri!

Dimri konsiderohet si një sezonë e magjishme për plot fëmijë, por pa aksesorët e duhur, është një sezonë e ftohtë po ashtu! Sigurohuni që fëmijët tuaj të jenë të mbështjellur mirë e ta ndjejnë ngrohtësinë që ofron seti me shall dhe kapuç Emotion Owl. Me një dizajn unik, ky shall dhe kapuç do të bëhen aksesorët e preferuar për çdo fëmijë. Seti është i përshatshëm për fëmijë të moshës 3 deri në 5 vjet.

Shall dhe kapuç Emotion Owl

Aksesorë të domosdoshëm për stinën e dimrit

Gjatë sezonave të ftohta, ne ndjejmë më shumë ftohtë te koka dhe qafa, andaj mënyrë më praktike është të bartim shall dhe kapuç. Është shumë e rëndësishme të mbrohen nga i ftohti sidomos fëmijët, të cilën mezi presin dimrin për të dalë jashtë dhe për luajtuar me borë. Ata shpesh hezitojnë të veshin shall dhe kapuç – por këtij seti kaq të bukur e të ngrohtë nuk mund t’i thonë jo.

Shall dhe kapuç Emotion Owl

Një shall dhe kapuç që fëmijët do t’i adhurojnë

Ky set jo vetëm që ka një dizajn unik që dallon prej të tjerëve, por është praktik për t’u bartur po ashtu. Secili kapuç dhe shall ka të stampuara nga dy personazhe të familjes Emotion Owl. Seti është në disozicion në dy dizajne: shall me tufë fijesh në fund (në ngjyrat kuq-gjelbër dhe kaltër-bardhë) si dhe shall me topth në fund (në ngjyrat kuq-bardhë apo kaltër-bardhë).

Shall dhe kapuç Emotion Owl

Materiale të rehatshme për lëkurë

Shalli dhe kapuçi janë punuar me materiale të rehatshme të cilat janë të buta dhe nuk e gërvishtin apo irritojnë lëkurën. Seti mund të lahet në 30°C dhe ngjyrat do të qëndrojnë të ndritshme për vite me radhë.

Koleksioni Emotion Owl

Koleksioni Emotion Owl

Ky set është pjesë e linjës sonë unike Emotion Owl, e krijuar veçanërisht për më të vegjlit tanë. Nga kjo linjë mund të gjeni edhe produkte tjera si jastëk, jorgan, dyshek, sete çarçafësh, kostum dhe lodra unike.

Shiko koleksionin

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.