Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Anatomik Dormeo Dreamspace

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jastëku anatomik Dreamspace është i dizajnuar për femijët që janë në faza të ndryshme të rritjes. Me 3 nivele lartësie jastëku mund të rregullohet në bazë të nevojave të femijës tuaj. Ideal për ata që flenë në shpinë dhe anash. I këndshëm, i pasuruar me kufizimin me ngjyrë të verdhë, dizajnuar nga Klavdija Peperko. Mbështjellësi i jastëkut lahet në 40°C. Madhësia e jastëkut është 25X40 cm.

Jastëk Anatomik Dormeo Dreamspace
24,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku anatomik Dreamspace është i dizajnuar për femijët që janë në faza të ndryshme të rritjes. Me 3 nivele lartësie jastëku mund të rregullohet në bazë të nevojave të femijës tuaj. Ideal për ata që flenë në shpinë dhe anash. I këndshëm, i pasuruar me kufizimin me ngjyrë të verdhë, dizajnuar nga Klavdija Peperko. Mbështjellësi i jastëkut lahet në 40°C. Madhësia e jastëkut është 25X40 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Një jastëk i mençur që do t’i ndjek të gjitha endërrat tuaja

Jastëku anatomik Dormeo Dreamspace është i dizajnuar të qëndroj me femijët tuaj bashkë më të gjitha endërrat e tyre. Konstruksioni prej 3-shtresave ju lejon  të rregulloni fortësinë dhe lartësinë në bazë të nevojave të fëmijës tuaj. Mbështjellësi i jastëkut është i përbërë 100% nga pambuku të përmirësoj ajrosjen dhe prekjen e butë.  Anët e mbështjellësit AirX - Airmesh sigurojnë qarkullim të vazhdueshëm të ajrit për ta mbajtur të freskët dhe të thatë. Për mirëmbajtje të lehtë, mbulesa mund të lahet në 40 ° C. Jastëk është i përshtatshëm për ata që flenë anash dhe në shpinë dhe në dispozicion në dimensionin 25x40x6,5 / 8,5 cm.

Dreamspace Pillow Anatomic


I ndërtuar prej 3-shtresave të avanuara që do të ndjek rritjen e femijëve tuaj

Konsutruksioni i berthamës me 3-shtresa të brendshme është i berë në atë mënyrë që të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut dhe i përshtatet të gjitha fazave të rritjes. Shtresa e epërme me sfungjer memory është e dizajnuar anatomikisht të ndjek të gjitha konturat e kokës dhe qafës së femijës tuajShtresa e dytë dhe e tretë është bërë me shkumë më të butë memory dhe shkumë më të fortë Ecocell® që ju lejon të rregulloni fortësinë duke i ndryshuar ato apo të rregulloni lartësinë duke larguar një ose të dyja këto shtresa. Të 3-shtresat ju sigurojnë ajrosje me të mirë. Fiksuesit me Velcro të projektuar posaçërisht në mbeshtjellës që të rrethojnë shtresat në mënyrë të vendosur dhe i mbajnë ato në vend

Dreamspace Pillow Anatomic

Lejoni femijët tuaj të ëndërrojnë shumë dhe të arrijnë yjet

Dizajnet e koleksionit Dormeo Dreamspace janë ideale dhe i frymëzojnë të vegjlit tuaj të ëndërrojnë me guxim dhe të arrijnë tek yjet. Dizajni është bërë nga një dizajnere e re Klavdija, një fituese e konkursit ndërkombëtar të dizajnit Dormeo, e cila fton fëmijët tuaj të flenë nën yje pa u larguar nga dhoma e tyre.

Dreamspace Bedding Set
Specifikat Teknike
Baza memory foam, Ecocell®
Dimenionet 25x40x6,5/8,5 cm
Linja Dormeo Grow
Pillow type anatomike
Programi Dormeo fëmijë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star