Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Mbrojtës i dyshekut Dormeo Dreamspace

Photo
Video
-30%

Mbroni dyshekun e fëmijës suaj me mbrojtësin e dyshekut Dreamspace që është i freskët dhe i butë. 100% pambuk, plotësisht i papërshkueshëm nga uji, lëngjet dhe njollat duke e mbajtur kështu dyshekun të freskët dhe duke zgjatur jetën e tij. Hipoalergjenik, mbron fëmijën tuaj nga alergjenet. I përshtatshëm për dyshek deri në 20 cm. Mund të lahet në 60 °C, temperatura që vret marimangat e pluhurit.

Mbrojtës i dyshekut Dormeo Dreamspace

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 13,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbroni dyshekun e fëmijës suaj me mbrojtësin e dyshekut Dreamspace që është i freskët dhe i butë. 100% pambuk, plotësisht i papërshkueshëm nga uji, lëngjet dhe njollat duke e mbajtur kështu dyshekun të freskët dhe duke zgjatur jetën e tij. Hipoalergjenik, mbron fëmijën tuaj nga alergjenet. I përshtatshëm për dyshek deri në 20 cm. Mund të lahet në 60 °C, temperatura që vret marimangat e pluhurit.

Më shumë
Përshkrimi

Mbroj dyshekun tënd dhe do të ju qëndroj për vite

Mbrojtës dysheku duhet ta ketë çdo dhomë e fëmijëve, pasi përmban një shtresë ekstra mbrotje për dyshekun dhe bërthamën e tij. Ky mbrojtës i dyshekut i papërshkueshëm nga lëngjet si uji, djerësitja apo njollat e tjera aksidentale që mund të ndodhin, mbron dyshekun duke e bërë të duket i freskët dhe i ri. I dizajnuar në mënyrë të veqantë me mbrojtje kundër grimcave të pluhurit do të ju ndihmoj fëmijëve tuaj të qëndrojnë larg alergjeneve dhe grimcave të pluhurit dhe gjithashtu do të zgjasë jetën e dyshekut.

Dreamspace Mattress Protector

Praktik dhe i lehtë të përdoret si mbrojtës i dyshekut

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Dreamspace është i dizajnuar si çarçaf më llastik ashtu që vendosja në dyshek është shumë e lehtë. Përshtatet me dyshek në lartësi deri në 20 cm. Pjesa e sipërme është e përbërë nga pambuku, i cili garanton ndjesi të butë dhe eksperiencë gjumi natyrale të qetë për fëmijën tuaj. Ky mbrojtës i dyshekut lahet në 60°C, ashtu që ju mund të largoni pluhurin dhe bakteriet. Vie në dy dimensione:80x190/200 dhe 90x190/200.

Dreamspace Mattress Protector

Lejoni femijët tuaj të ëndërrojnë shumë dhe të arrijnë yjet

Dizajnet e koleksionit Dormeo Dreamspace janë ideale dhe i frymëzojnë të vegjlit tuaj të ëndërrojnë me guxim dhe të arrijnë tek yjet. Dizajni është bërë nga një dizajnere e re Klavdija, një fituese e konkursit ndërkombëtar të dizajnit Dormeo, e cila fton fëmijët tuaj të flenë nën yje pa u larguar nga dhoma e tyre.

Dreamspace Bedding Set
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo fëmijë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!