Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Tepih për fëmijë Dormeo Dreamspace

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-40%

Bëj që fëmijët tuaj të gëzojnë butësinë e tepihut Dreamspace. Mënyrë argëtuese për të gjallëruar dhomën e fëmijës suaj dhe për të stimuluar fantazinë e tij. I bërë nga shkuma memory prej 2 cm, ofron ndjesinë komode çdo herë që fëmija juaj ecë ose ulet mbi të. Jo-rrëshqitës, është ideal për të gjitha dyshemetë e sheshta. Dizajn unik nga Klavdija Peperko. Madhësia: 100x 150 cm.

Tepih për fëmijë Dormeo Dreamspace

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 29,94 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Bëj që fëmijët tuaj të gëzojnë butësinë e tepihut Dreamspace. Mënyrë argëtuese për të gjallëruar dhomën e fëmijës suaj dhe për të stimuluar fantazinë e tij. I bërë nga shkuma memory prej 2 cm, ofron ndjesinë komode çdo herë që fëmija juaj ecë ose ulet mbi të. Jo-rrëshqitës, është ideal për të gjitha dyshemetë e sheshta. Dizajn unik nga Klavdija Peperko. Madhësia: 100x 150 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Hapësirë ideale që fëmija juaj të luaj

Tepihu Dormeo Dreamspace ofron një zonë të sigurt dhe kreative të lojërave për fëmijën tuaj. Bërthama e shkumës memory 2 cm krijon një sipërfaqe shtesë të butë për lojërat e fëmijës tënd të madh ose hapësirë ​​të sigurt për të voglin tënd për të ushtruar barkun, zvarritjen ose se si ai të ecën. Shkuma memory nuk është miqësore ndaj marimangave të pluhurit, kështu që ofron një mjedis të freskët dhe të pastër.

Dreamspace Carpet

Për siguri dhe pastërti gjatë lojërave 

Dimensioni 100x150 cm me dizajn të ngjashëm me linjën Dormeo Dreamspace përshtatet bukur në çdo dhomë fëmijësh. Ana e poshtme e tepihut përmban pikat anti-rrëshqitëse për të siguruar që tepihu të mbërthen fort në dysheme për siguri maksimale

Dreamspace Carpet

Lejoni fëmijët tuaj të ëndërrojnë shumë dhe të arrijnë yjet

Dizajnet e koleksionit Dormeo Dreamspace janë ideale dhe i frymëzojnë të vegjlit tuaj të ëndërrojnë me guxim dhe të arrijnë tek yjet. Dizajni është bërë nga një dizajnere e re Klavdija, një fituese e konkursit ndërkombëtar të dizajnit Dormeo, e cila fton fëmijët tuaj të flenë nën yje pa u larguar nga dhoma e tyre.

Dreamspace Bedding Set
Specifikat Teknike
Dimenionet 100x150 cm
Material 100% polyester, shpuzë memoruese
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!