Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje -20,20%

Zbritje -20,20% - vetëm sot për 20.02.2020

vetëm sot për 20.02.2020

 
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Seti i çarçafëve Dormeo Dreamspace

Photo
Video

Seti i çarçafëve Dreamspace do të gjallëroj dhomën e fëmijëve tuaj. 4 dizajne në një set. Dizajn origjinal që ju jep mundësinë të kombinoni gjithçka që ju dëshironi. Seti përmban këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 40x60 cm. 100% pambuk, është i duhuri për lekurën e butë të fëmijëve tuaj. Lahet në 60℃, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Mbyllje me zinxhirë.

Seti i çarçafëve Dormeo Dreamspace
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Dreamspace do të gjallëroj dhomën e fëmijëve tuaj. 4 dizajne në një set. Dizajn origjinal që ju jep mundësinë të kombinoni gjithçka që ju dëshironi. Seti përmban këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 40x60 cm. 100% pambuk, është i duhuri për lekurën e butë të fëmijëve tuaj. Lahet në 60℃, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Mbyllje me zinxhirë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Bëje dhomën e fjetjes së fëmijëve tuaj një atmosferë ëndërrash

Lejo fëmijën tënd të ëndërroj planetet dhe yjet me setin e çarçafëve Dormeo Dreamspace. I bërë 100% nga pambuku që t’i përshtatet lekurës së fëmijëve tuaj, ky set i çarçafëve do të stimuloj fantazitë e fëmijëve tuaj. Me dizajne të ndryshme në të dy anët, ju mund të përmirësoni disponimin e fëmijëve tuaj.

Dreamspace Bedding Set

Ëndrra të ëmbla për ty dhe fëmijën tënd

Pavarësisht nëse ju zgjedhni dizajnin përplot ngjyra të anijeve kozmike dhe planeteve ose një qiell përplot yje, ky set çarçafësh do të përmirësoj gjumin dhe rehatinë gjatë natës tek fëmija juaj. Duke ju falenderuar materialit 100% pambuk dhe mbylljes me zinxhirë në jastëk dhe jorgan, mirëmbajtja dhe ndërrimi i çarçafëve të jetë një punë e lehtë për ju. Mund t’i lani në  60°C të liroheni nga grimcat e pluhurit dhe bakteriet. Të disponueshme në një dimension: këllëfi i jorganit 140x200 cm & këllëfi i jastëkut 40x60 cm.

Dreamspace Bedding Set

Lejoni fëmijët tuaj të ëndërrojnë shumë dhe të arrijnë yjet

Dizajnet e koleksionit Dormeo Dreamspace janë ideale dhe i frymëzojnë të vegjlit tuaj të ëndërrojnë me guxim dhe të arrijnë tek yjet. Dizajni është bërë nga një dizajnere e re Klavdija, një fituese e konkursit ndërkombëtar të dizajnit Dormeo, e cila fton fëmijët tuaj të flenë nën yje pa u larguar nga dhoma e tyre.

Dreamspace Bedding Set
Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 40x60 cm
Material 100% cotton
Programi Dormeo fëmijë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star