Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Tenda magjike Dream Tents Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Tenda Dream është një argëtim i këndshëm që do të krijoj një botë magjike për fëmijën tuaj. Mund të vendoset kurdo, përmban dritën personale të leximit, 2 mbajtëse dhe mund të lidhet në shtrat në pak sekonda. Përshtatet me dyshekët nga 90cm deri në 160cm gjerësi. Ju mund të zgjedhni midis modeleve dhe ngjyrave të ndryshme: Fantazia dimërore në të kaltër dhe Universi Magjik në të zezë.

Festojmë ditën botërore të gjumit
Tenda magjike Dream Tents Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tenda Dream është një argëtim i këndshëm që do të krijoj një botë magjike për fëmijën tuaj. Mund të vendoset kurdo, përmban dritën personale të leximit, 2 mbajtëse dhe mund të lidhet në shtrat në pak sekonda. Përshtatet me dyshekët nga 90cm deri në 160cm gjerësi. Ju mund të zgjedhni midis modeleve dhe ngjyrave të ndryshme: Fantazia dimërore në të kaltër dhe Universi Magjik në të zezë.

Më shumë
Përshkrimi

Tenda Dream – Vendi magjik për femijët

Është shumë e rendësishme për femijët të kenë një vend ku ata mund të përmbushin fantazitë e tyre. Shëndrro dhomën e femijës tuaj në një vend magjik me tendën Dream, një tendë argëtuese që do t’i krijoj fëmijëve tuaj botën e tyre personale gjatë natës.

Është e lehtë të vendoset, vendoset në shtrat në sekonda. Kur nuk ju nevojitet thjesht mund ta palosni dhe ta vendosni diku larg.

Është e perbërë nga materiale me cilësi të lartë. Janë shumë të qëndrueshme dhe të bëra ashtu që të zgjasin gjatë. Pastrohet lehtë me vetëm një leckë.

 • Mund të vendoset dhe hiqet brenda sekondave
 • E përbërë nga materiale të cilësisë së lartë
 • Mund të vendoset në të gjitha llojet e shtretërve madje edhe tek ata me kate
 • Përmban një dritë leximi personale
 • Paloset për të kursyer hapësirë
 • E ngrohtë, e qëndrueshme dhe për gjumë të qetë.

Tenda Dream vie bashkë me dritën për lexim dhe dy mbajtëse plastike, që ju mundësojnë vendosje të lehtë. Mbajtëset janë plastike andaj mund të përkulen.

Vendosje e lehtë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Paloset lehtë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Mjedis i përsosur leximi

Ashtu si femijët që dëshirojnë të lexojnë në shtrat, tenda Dream ju siguron një mjedis leximi të përsosur. Tenda Dream vjen me dritën personale të leximit duke i mundësuar femijës tuaj të ketë hapësirën e tij magjike të leximit.

Asnjë prind nuk dëshiron që fëmija i tij/saj të frikësohet nga errësira dhe kjo tendë është e persosur për komfort dhe ju mundëson një gjumë të mirë natën.

E përshtatshme për të gjitha madhësitë e dyshekut

Tenda Dream përshtatet më së miri 90x200, në këtë mënyrë fëmija mund të futet brenda. Është e mundshme të rregullohet deri në 160x200, sidoqoftë në raste të tilla është vetëm deri në 67cm e lartë në mes. Është në rregull për një fëmij që shtrihet brenda, por do të jetë e vështirë për të të ulet, në varësi të moshës së fëmijës.

Sa më i madh dimensioni i dyshekut, aq më e ultë tenda.

Zgjedhni në mes fantazisë Dimërore ose universit Magjik, që do të bëjnë kohën e gjumit argëtim.

Specifikat Teknike
Dimenionet Folded: 44.45 x 44.45 x 1.39 cm; Unfolded: 228 x 82 cm
Karakteristika të tjera Colored light: net weight (without batteries): 16 g; gross weight (with batteries): 22g
Material 100% polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star