Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Mbrojtës dysheku Dream Catcher Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Mbajeni dyshekun të pastër dhe mbrojeni nga njollat duke përdorur mbrojtësin Dream Catcher. Është i ajrosshëm, i butë dhe e shton jetëgjatësinë e dyshekut. Ka kapëse elastike përmes së cilave vendoset qoshe të dyshekut dhe nuk rrëshqet. Mund të lahet në lavatriçe, në 60°C, temperaturë e cila asgjëson grimcat e pluhurit.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Mbrojtës dysheku Dream Catcher Dormeo

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 4,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbajeni dyshekun të pastër dhe mbrojeni nga njollat duke përdorur mbrojtësin Dream Catcher. Është i ajrosshëm, i butë dhe e shton jetëgjatësinë e dyshekut. Ka kapëse elastike përmes së cilave vendoset qoshe të dyshekut dhe nuk rrëshqet. Mund të lahet në lavatriçe, në 60°C, temperaturë e cila asgjëson grimcat e pluhurit.

Më shumë
Përshkrimi

Për dyshek pa njolla

Ky mbrojtës është një lloj shtrese ekstra që e mbron dyshekun nga njollat. Në këtë mënyrë, e rritë jetëgjatësinë e dyshekut. Po ashtu, është zgjidhje e përsosur për ata dyshekë, mbulesat e së cilëve nuk mund të lahen. Dysheku ka katër kapëse elastike për qoshet e dyshekut - pra, jo vetëm që vendoset lehtë, por nuk rrëshqet nga vendi dhe i ofron mbrojtjen e duhur dyshekut.

Materiale cilësore

Ky mbrojtës dysheku është punuar me materiale cilësore, për t’ju siguruar ambient gjumi të pastër dhe për ta mbrojtur dyshekun tuaj.

Struktura:
  • Materiali - 40% mëndafsh, 60% poliester
  • Baza - 100% poliuretan

Mbrojtësi përmban fibra mëndafshi. Këto fibra kanë veti termo-rregulluese, prandaj këtë mbrojtës dysheku mund ta përdorni gjatë tërë vitit. Po ashtu, fibrat janë të buta dhe kanë veti absorbimi të lagështisë, duke ju mundësuar një ambient gjumi të thatë dhe më të freskët.

Ndërkaq, membrana prej poliuretani e mbron dyshekun edhe nga njollat e lëngshme.

Mirëmbajtja

Mbrojtësi mund të lahet tërësisht në 60°C, temperaturë e cila asgjëson grimcat apo mikrooragnizmat në pluhur. Prandaj mund të përdoret shpesh dhe është zgjedhje e përsosur për çdo dhomë gjumi. Para se ta përdorni përsëri, sigurohuni që është tharë plotësisht.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star