Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jorgan dyshtresor Dream Catcher Dormeo

Photo
Video
-65%

Jorgani dyshtresor Dream Catcher është një jorgan i butë dhe i ngrohtë, i cili mund të përdoret gjatë tërë vitit. Jorgani përmban dy shtresa: jorganin e hollë të cilin mund ta përdorni verës dhe jorganin e trashë për stinët më të ftohta. Për më shumë ngrohtësi gjatë dimrit, mund t’i kombinoni të dy shtresat e jorganit. Është i punuar me material pambuku dhe mund të lahet tërësisht në 30°C. I ajrosshëm dhe hipoalergjenik. Dimensioni: 200x200cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Jorgan dyshtresor Dream Catcher Dormeo

Çmimi i regullt: 159,90 €


Çmimi Special: 55,97 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani dyshtresor Dream Catcher është një jorgan i butë dhe i ngrohtë, i cili mund të përdoret gjatë tërë vitit. Jorgani përmban dy shtresa: jorganin e hollë të cilin mund ta përdorni verës dhe jorganin e trashë për stinët më të ftohta. Për më shumë ngrohtësi gjatë dimrit, mund t’i kombinoni të dy shtresat e jorganit. Është i punuar me material pambuku dhe mund të lahet tërësisht në 30°C. I ajrosshëm dhe hipoalergjenik. Dimensioni: 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Për të gjitha stinët

Ky jorgan cilësor ka dy shtresa, andaj mund të përdoret për të gjitha stinët - pra, gjatë tërë vitit.

  • Verë - përdoreni jorganin e hollë.
  • Pranverë dhe vjeshtë - përdoreni jorganin e trashë.
  • Dimër - kombinoni të dy shtresat për ngrohtësi maksimale.

Materiale cilësore

Jorgani është i punuar me materiale cilësore, në mënyrë që t’ju ofrojë butësi dhe ngrohtësi gjatë gjumit. Pambuku është material i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm për lëkurë, po ashtu i ajrosshëm. Jorgani ka edhe sistemin AirX, i cili mundëson qarkullimin e ajrit dhe ju siguron një ambient gjumi më të pastër.

Struktura:
  • Materiali i jashtëm: 100% pambuk
  • Materiali i brendshëm: 100% poliester (Sistemi AirX)
  • Mbulesa e brendshme: material 100% polypropylene
  • Mbushja: 100% poliester (si fibra)

Mirëmbajtja

Jorgani mund të lahet tërësisht në temperaturë 30°C. Pas larjes, shkundeni mirë, në mënyrë që të mos grumbullohet mbushja në një vend. Para se ta përdorni, sigurohuni që është tharë tërësisht.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star