Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk freskues Dream 2në1 Dormeo

Photo
Video

Shijoni gjumë komod në të gjitha sezonat, me një jastëk me efekt freskues! Njëra anë e jastëkut ka sfungjer memory AirEffect me rruaza xheli, të cilat sigurojnë freski, si dhe fibra TENCEL™ Lyocell në mbulesë, për një ambient të thatë. Kurse ana tjetër, e përshtatshme për të gjitha sezonat, ka një mbulesë pambuku, e pasuruar me trajtimin CleanEffect® Lite dhe mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për mbështetje dhe ajrosje. Pasi t’ia hiqni pjesën e xhelit, mund ta lani në 40°C. Madhësia: 50x70cm.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Jastëk freskues Dream 2në1 Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni gjumë komod në të gjitha sezonat, me një jastëk me efekt freskues! Njëra anë e jastëkut ka sfungjer memory AirEffect me rruaza xheli, të cilat sigurojnë freski, si dhe fibra TENCEL™ Lyocell në mbulesë, për një ambient të thatë. Kurse ana tjetër, e përshtatshme për të gjitha sezonat, ka një mbulesë pambuku, e pasuruar me trajtimin CleanEffect® Lite dhe mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për mbështetje dhe ajrosje. Pasi t’ia hiqni pjesën e xhelit, mund ta lani në 40°C. Madhësia: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

S’ka më rrotullime e siklet gjatë natës

A keni përjetuar edhe ju ndonjë nga ato netët e mundimshe në shtrat, ku nga nxehtësia e tepërt nuk mund të flini rehat? Edhe ne po! Dormeo, si brend ekspert në fushën e gjumit, e di sa është e rëndësishme të flini në një ambient të pastër, të rehatshëm dhe me një temperaturë të përshtatshme, pa shkaktuar djersitje. Prandaj edhe kemi krijuar jastëkun e ri freskues, Dream 2në1! Ky jastëk ka dy anë të ndryshme: njëra sipërfaqe e zakonshme për të gjitha stinët, tjetra me efekt freskues, e dizajnuar për t’ju ofruar pak freski gjatë sezonave e nxehta.

Jastëk freskues Dream 2në1

Mbani kursorin mbiTap on  për detaje rreth produktit.

 1. Mbulesa e thurur e pjesës freskuese ka një dizajn modern me fluska, për të komunikuar vetitë ajrosëse dhe efektin freskues.

 2. 100% mbulesë pambuku.

 3. Sfungjer memory Air Effect.

 4. Personalizoni jastëkun duke e përshtatur lartësinë dhe fortësinë. Hapeni atë dhe hiqjani pak mbushje, nëse doni një jastëk më të ulët dhe më të butë.

Dy anë, për përdorim gjatë tërë vitit

Ky jastëk ka dy anë të ndryshme, sepse është dizajnuar për t’u përdorur gjatë tërë vitit.

 • Jastëk freskues Dream 2në1

  Ana freskuese

  Ana freskuese e jastëkut ka shtresë të avancuar memory Air Effect, e cila përmban rruaza speciale xheli të cilat e largojnë nxehtësinë nga trupi juaj. Po ashtu, mbulesa ka fibra TENCEL™ Lyocell të punuara nga druri I qëndrueshëm, për një ambient të thatë gjatë gjumit.

 • Jastëk freskues Dream 2në1

  Ana për të gjitha sezonat

  Ana tjetër është e zakonshme, e dizajnuar për të gjitha sezonat. Ka një mbulesë 100% pambuk, e pasuruar me trajtimin CleanEffect® Lite kundër baktereve dhe mikrobeve, dhe për një freski që zgjatë.

Bërthamë nga mikrofibrat Wellsleep®, për rehati klasike dhe të personalizuar

Bërthama e jastëkut përbëhet 100% prej mikrofibrave të avancuara Wellsleep®, të cilat ofrojnë ajrosje, vëllim si dhe rehati të personalizueshme. Së bashku, këto mikrofibra krijojnë mijëra xhepa ajri, të cilat ofrojnë mbështetjen që ju duhet. Po ashtu, kanë absorbim minimal të lagështisë, janë rezistente ndaj njollave dhe aromave të këqija.

Jastëk freskues Dream 2në1

I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Jastëku është dizajnuar me kujdes për të gjitha pozicionet e gjumit dhe inkurajon shtrirjen e duhur të kokës, qafës dhe shtyllës kurrizore, që në këtë mënyrë ta zvogëlojë dhimbjen në shpinë. Jastëku ka mbyllje me zinxhir, çka ju mundëson lehtësisht të hiqni apo shtoni mbushjen, për ta rregulluar lartësinë dhe fortësinë sipas dëshirës.

 • Jastëk freskues Dream 2në1

  Në krah

 • Jastëk freskues Dream 2në1

  Në shpinë

 • Jastëk freskues Dream 2në1

  Në bark

Mirëmbahet lehtë

Për ta larë jastëkun, duhet të ndiqni këto udhëzime: hiqni shtresën freskuese dhe pjesën e mbetur mund ta lani në rrobalarëse deri në 40°C. Jastëku thahet shpejt. Ka dimensione 50x70cm, pra, është i përshtatshëm për shumicën e këllëfëve standartë.

Jastëk freskues Dream 2në1

Ky jastëk mund të kombinohet shumë mirë me shtresën memory Warm&Cool. Këto dy produkte me veti freskuese janë shumë të përshtatshme sidomos për sezonat e nxehta, por gjithashtu kanë edhe sipërfaqen e zakonshme.

Shikoni Shtresën Warm&Cool këtu

Jastëk freskues Dream 2në1
Specifikat Teknike
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.