Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Peshqir Dalia

Photo
Video
-10%

Rifreskojeni banjon me këtë peshqir cilësor dhe elegant nga linja Dalia Dormeo! I punuar nga pambuku, peshqiri Dalia është jo-alergjik, i butë, absorbues dhe i qëndrueshëm. Në dispozicion janë dy madhësi dhe tri ngjyra: e gjelbër, e kaftë dhe bezhë. Zgjedhni & kombinoni peshqirët e preferuar, për një përvojë sa më relaksuese gjatë kohës në banjo.

Oferta vlen vetëm edhe
Peshqir Dalia

Çmimi i rregullt: Nga 6,90 € Nga


Çmimi special: Nga 6,21 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Rifreskojeni banjon me këtë peshqir cilësor dhe elegant nga linja Dalia Dormeo! I punuar nga pambuku, peshqiri Dalia është jo-alergjik, i butë, absorbues dhe i qëndrueshëm. Në dispozicion janë dy madhësi dhe tri ngjyra: e gjelbër, e kaftë dhe bezhë. Zgjedhni & kombinoni peshqirët e preferuar, për një përvojë sa më relaksuese gjatë kohës në banjo.

Më shumë
Përshkrimi

Pasuroni banjon me peshqirë të rinj pambuku

Nëse po mendoni t'i ndërroni peshqirët e vjetër në banjo, atëherë zgjedhni peshqirë cilësorë e të freskët nga linja Dalia! Janë të punuar nga pambuku shumë i butë dhe super cilësor, si dhe vinë në tri ngjyra të bukura e dy madhësi. Përjetoni butësinë luksoze pas dushit, duke u mbështjellur me peshqir Dalia dhe shtoni më shumë stil në banjon tuaj.

Material pambuku, për t'ju ofruar cilësinë dhe ndjesinë më të mirë

Pambuku është fibër natyrale, i vlerësuar për shekuj me radhë, për shkak të vetive të mrekullueshme që ka. Është i butë, i ajrosshëm, i qëndrueshëm, prandaj është material i përsosur për lëkurën. Po ashtu është jo-alergjik, thahet shpejt dhe ka veti të shkëlqyera absorbuese, dhe këto veti e bëjnë material të përsosur për peshqir. Prandaj, edhe peshqiri Dalia është punuar nga pambuku, për t'ju ofruar ndjesinë më të mirë.

Peshqir Dalia

Tri ngjyra, tri dizajne dhe dy madhësi

Peshqiri Dalia është në dispozicion në dy madhësi (50x100cm dhe 70x140cm) si dhe tri ngjyra klasike (e gjelbër, e kaftë dhe bezhë) secila me një dizajn delikat që i shkon për mrekulli.

 • Peshqir Dalia

  E gjelbër e lehtë, me një dizajn xhakardi në tërë sipërfaqen;

 • Peshqir Dalia

  E kaftë e tokës, me një dizajn xhakardi në qoshet e peshqirit;

 • Peshqir Dalia

  Bezhë e ngrohtë, me një dizajn xhakardi në tërë sipërfaqen

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Shtoni më shumë luks dhe stil në banjon tuaj, duke e kompletuar pamjen me produktet tjera nga linja Dalia: mantel, tepih për banjo, shportë të rrobave dhe setin me 3 aksesorë për banjo.

Koleksioni Dalia
Specifikat Teknike
Dimenionet 50x100cm, 70x40cm
Material 100% cotton
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.