Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shportë për rroba Dalia Dormeo

Photo
Video
-45%

Jepni një pamje të freskët banjos me shportën për rroba Dalia! Kjo shportë kanavace ka peshë të lehtë, dy doreza për ta përdorur me lehtësi dhe mund të lahet. Është e përsosur për t'i grumbulluar peshqirët apo rrobat e tjera, dhe në të njejtën kohë shërben si një element dekorues në banjon tuaj. Ka lartësi 50cm, diametër 33cm, dhe mund të paloset kur nuk është në përdorim.

Shportë për rroba Dalia Dormeo

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 5,45 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jepni një pamje të freskët banjos me shportën për rroba Dalia! Kjo shportë kanavace ka peshë të lehtë, dy doreza për ta përdorur me lehtësi dhe mund të lahet. Është e përsosur për t'i grumbulluar peshqirët apo rrobat e tjera, dhe në të njejtën kohë shërben si një element dekorues në banjon tuaj. Ka lartësi 50cm, diametër 33cm, dhe mund të paloset kur nuk është në përdorim.

Më shumë
Përshkrimi

Mbani banjon më të organizuar me këtë shportë praktike

A jeni lodhur nga rrobat e palara të shpërndara gjithandej në dhomën e gjumit ose banjo? Tash mund ta hiqni qafe këtë rrëmujë dhe t'i organizoni më mirë, duke përdorur shportën për rroba Dalia. Është shumë praktike dhe vjen me një dizajn të pastër e të freskët, që duket bukur kudo.

Shportë për rroba Dalia

Një hapësirë fleksibile, kurdo që keni nevojë

Edhe pse në parim është dizajnuar për t'i mbajtur rrobat, shporta me 50cm lartësi, diametër 33cm dhe doreza është shumë e përshtatshme edhe për gjësende tjera në shtëpi.

  • Përdoreni për t'i mbajtur çarçafët ose peshqirët
  • Përdoreni për të bartur rroba shtesë në kamping
  • Grumbulloni lodrat e fëmijëve
  • Palosni dhe ruani rrobat sezonale
  • Organizoni koleksionin me revista dhe mbani afër divanit të preferuar
  • Përdoreni për aksesorë të tjerë sipas nevojës
Shportë për rroba Dalia

E punuar nga kanavaca cilësore

Shporta Dalia është punuar nga kanavaca e fortë dhe e qëndrueshme, e cila i reziston njollave dhe pastrohet lehtë me një leckë ose duke e larë me dorë, nëse ka nevojë. Dy doreza të forta ju mundësojnë ta kapni më lehtë. Po ashtu, është e palosshme dhe mund ta merrni me vete, për shembull në kamping.

Shportë për rroba Dalia

2 ngjyra dhe një dizajn i bukur

Shporta e rrobave Dalia vjen në dy ngjyra klasike: bezhë e ngrohtë dhe e gjelbër e freskët, secila me nga një dizajn dy-ngjyrësh, frymëzuar nga natyra.

Shportë për rroba Dalia

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Shtoni më shumë luks dhe stil në banjon tuaj, duke e kompletuar pamjen me produktet tjera nga linja Dalia: peshqir, tepih për banjo, mantel dhe setin me 3 aksesorë për banjo.

Koleksioni Dalia
Specifikat Teknike
Dimensionet 50cm x 33cm
Linja Dormeo Bath
Material pambuk, polyester
Programi Dormeo banjo
mund të lahet pastrohet në dorë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi