Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mantel banjoje Dalia Dormeo

Photo
Video

Pas një dushi të gjatë e relaksues, të gjithë duam të mbështillemi me një mantel të butë, luksoz e të freskët. I tillë është edhe manteli Dalia - shumë absorbues dhe me fibra super të buta pambuku, falë të cilave i ofron butësi lëkurës suaj. Përjetoni ndjesi relaksuese pas dushit, duke veshur mantelin luksoz e të rehatshëm Dalia. Zgjedhni mes 2 ngjyrave dhe 6 madhësive.

Mantel banjoje Dalia Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Pas një dushi të gjatë e relaksues, të gjithë duam të mbështillemi me një mantel të butë, luksoz e të freskët. I tillë është edhe manteli Dalia - shumë absorbues dhe me fibra super të buta pambuku, falë të cilave i ofron butësi lëkurës suaj. Përjetoni ndjesi relaksuese pas dushit, duke veshur mantelin luksoz e të rehatshëm Dalia. Zgjedhni mes 2 ngjyrave dhe 6 madhësive.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni kohën pas dushit nën butësinë e mantelit Dalia

Është e vërtetë se gjërat e vogla mund të ofrojnë kënaqësi të madhe. Një prej tyre është edhe manteli për banjo Dalia. Tash mund ta shijoni më shumë kohën pas dushit, duke u mbështjellë me këtë mantel të butë, luksoz dhe të freskët. Është ultra-absourbues, elegant dhe i punuar 100% nga pambuku natyral.

Dhurata perfekte për këtë sezonë

Me dimrin, afrohen edhe festat e ne duhet të mendojmë për dhuratat për vete dhe më të dashurit tanë. Ky mantel është një ide e përsosur për dhurata, sepse do t'i dhurojmë butësi, relaks, dhe një 'përqafim' të ngrohtë kujtdo që e vesh.

Mantel për banjo Dalia

Ideal për relaksim në shtëpi

Megjithëse mantelet për banjo janë krijuar për t'u përdorur pas dushit, ju mund ta përdorni edhe për raste të tjera këtë mantel luksoz të rehatshëm. Mund ta mbani veshur teksa shijoni një mëngjes të vonë gjatë fundjavës, apo ta vishni sipër pizhamave teksa pushoni në divan. Thjesht, kurdo që ju duhet extra rehati kur jeni në shtëpi, vishni mantelin Dalia dhe relaksohuni.

100% pambuk natyral, për butësi dhe qëndrueshmëri

Manteli është punuar 100% nga pambuku, me fibra të buta, të ngrohta dhe absorbuese, të endura në atë mënyrë që të ofrojnë një ndjesi të këndshme në prekje. Thahet shpejt, është jo-alergjik dhe rezistent ndaj grimcave të pluhurit. Si i tillë, ky mantel është ideal sidomos për ata që kanë lëkurë të ndjeshme.

Mantel për banjo Dalia

2 ngjyra, 2 lloje dhe 6 madhësi

Manteli për banjo Dalia është në dispozicion në dy ngjyra të buta e relaksuese, secila me nga një stil të vetin. Manteli ngjyrë bezhë vjen në madhësitë S, M dhe L, me dy xhepa të përparmë dhe një kapuç - i përsosur edhe për t'i tharë flokët, apo për ta mbajtur kokën më ngrohtë gjatë dimrit. Manteli ngjyrë hiri vjen në madhësitë L, XL dhe XXL, me dy xhepa të përparmë dhe një jakë. Mantelët mund të lahen në rrobalarëse, në 60°C. E ruajnë ngjyrën dhe thahen shpejt.

Mantel për banjo Dalia

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Shtoni më shumë luks dhe stil në banjon tuaj, duke e kompletuar pamjen me produktet tjera nga linja Dalia: peshqir, tepih për banjo, shportë të rrobave dhe setin me 3 aksesorë për banjo.

Koleksioni Dalia
Specifikat Teknike
Dimensionet S, M, L
Linja Dormeo Bath
Material 100% cotton
Programi Dormeo banjo
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi