Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Karrige e palosshme Cozy Dormeo

Photo
Video
-15%

Shijoni më shumë rehati me karrigen e palosshme, e cila ju ofron mbështetje kudo që ju duhet – brenda apo jashtë. Është punuar me materiale që thahen shpejt, janë rezistente ndaj njollave dhe rrezeve të diellit – andaj kjo karrige është ideale për kopsht, ballkon, peshkim apo edhe plazh. Paloset, bartet dhe ruhet lehtë. Në dispozicion në ngjyrë hiri të mbyllët ose të çelët.

Mbushe shpinë plot, se kjo ofertë vjen veç 1 herë në mot!
Karrige e palosshme Cozy Dormeo

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 50,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni më shumë rehati me karrigen e palosshme, e cila ju ofron mbështetje kudo që ju duhet – brenda apo jashtë. Është punuar me materiale që thahen shpejt, janë rezistente ndaj njollave dhe rrezeve të diellit – andaj kjo karrige është ideale për kopsht, ballkon, peshkim apo edhe plazh. Paloset, bartet dhe ruhet lehtë. Në dispozicion në ngjyrë hiri të mbyllët ose të çelët.

Më shumë
Përshkrimi

Një karrige shtesë, kudo që ju duhet

Shijoni rehatinë sa herë dhe kudo që ju duhet, me karrigen e palosshme Cozy. E punuar me materiale shumë cilësore, është e përshtatshme për brenda dhe jashtë. Ka peshë të lehtë dhe paloset, andaj lehtësisht mund ta vendosni në kopsht apo ta merrni me vete në kamping ose udhëtime tjera. Ka një dizajn tërheqës që duket bukur si brenda, ashtu edhe jashtë.

E palosshme, praktike, e rehatshme

Karriget tradicionale të kopshtit zakonisht janë të mëdha dhe të rënda, janë të vështira për t’u lëvizur kur bie shi. Po ashtu, është e vështirë t’i ruani kur vjen dimri, sepse zënë shumë vend në depot tuaja. Andaj, karrigeja e re Cozy nga Dormeo është përgjigja e problemeve tuaja, nëse doni të uleni rehat kudo. Paloset dhe është e lehtë, andaj mund ta merrni me vete nga të shkoni.

Një zgjidhje praktike

Secila shtëpi meriton rehati, andaj kjo karrige është e nevojshme për ju.

  • Një karrige në kopsht ose ballkon / terracë.
  • Një karrige shtesë për miqtë ose mysafirët tuaj.
  • Ideale për student të cilët banojnë në dhoma të vogla.
  • Lehtësisht mund ta mbani në veturë kur dilni për piknik, peshkim apo ndonjë udhëtim tjetër.
  • Paloseni dhe merreni në kamping – shijoni rehatinë e shtëpisë kudo që shkoni.

Materiale cilësore

Karrigeja ka një kornizë metali e cila paloset dhe shpaloset shpejt e në mënyrë të sigurtë. Ulësja është e mbushur me poliester, i cili thahet shpejt dhe është rezistent ndaj njollave, mykut dhe rrezet e diellit. Me këto cilësi, karrigeja është e qëndrueshme për një kohë më të gjatë.

E madhe dhe e qëndrueshme

Kjo karrige ka kapacitet për të mbajtur peshë deri në 120kg. Lartësia e ulëses është 43.2cm, gjerësia 71.2cm dhe lartësia e përgjithshme është 82.4cm.

Pjesë e koleksionit Cozy

Ky jastëk është pjesë e koleksionit Cozy, linjë e cila përmban produkte të ndryshme për ta bërë shtëpinë tuaj një vend më të bukur, më relaksues e më të rehatshëm.

Specifikat Teknike
Ngjyrat e disponueshme hiri, light grey
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.