Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk dekorativ Cozy Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-35%

Shtoni më shumë ngjyra & rehati shtëpisë suaj, me jastëkun super të butë Cozy. Ka madhësi 45x45cm dhe është i mbushur me mikrofibra Wellsleep, për t’ju ofruar më shumë butësi gjatë pushimit. Mbulesa tërheqëse ka një pamje me motive tropikale në njërën anë dhe vija klasike ngjyrë ulliri në anën tjetër. Mund të lahet në 30°C, thahet shpejt & është rezistent ndaj njollave dhe mykut.

Jastëk dekorativ Cozy Dormeo

Çmimi i rregullt: 7,90 €


Çmimi special: 5,14 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni më shumë ngjyra & rehati shtëpisë suaj, me jastëkun super të butë Cozy. Ka madhësi 45x45cm dhe është i mbushur me mikrofibra Wellsleep, për t’ju ofruar më shumë butësi gjatë pushimit. Mbulesa tërheqëse ka një pamje me motive tropikale në njërën anë dhe vija klasike ngjyrë ulliri në anën tjetër. Mund të lahet në 30°C, thahet shpejt & është rezistent ndaj njollave dhe mykut.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni më shumë rehati shtëpisë suaj

Vitin 2020 shumica e kemi kaluar nëpër shtëpi, dhe kemi mësuar se gjërat e vogla e të rehatshme janë ato që na sjellin kënaqësi. Andaj, krijoni një mënyrë të re relaksi për veten dhe familjen tuaj dhe shtoni më shumë elegancë në dhomat tuaja, me jastëkun dekorativ Cozy.

I gjithanshëm, praktik, elegant

Një jastëk dekorativ mund të jetë një aksesor i vogël, por ka dobi të mëdha. Butësia dhe mbështetja që ofron, ju krijojnë relaks dhe rehati. Edhe jastëku ynë Cozy është një prej tyre. Ky aksesor i çmuar mund të përdoret:

  • Në divan, karrige ose kolltuk, për t’ju ofruar mbështetje të butë për shpinën ose një vend më të rehatshëm për t’u ulur.
  • Si një jastëk shtesë në shtrat, ose teksa qëndroni ulur në divan apo dysheme, duke shikuar TV apo duke lexuar librin e preferuar.
  • Në karrige ose stol druri kur qëndroni jashtë, si një vend pushimi për kokën tuaj teksa rreziteni ose bëni një sy gjumë në kopsht

I punuar me materiale cilësore

Mbulesa e jastëkut është e dizajnuar për t’u përdorur brenda dhe jashtë, thahet shpejt, është rezistente ndaj mykut, andaj është ideale edhe për mobiljet në kopsht. Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep, për t’ju ofruar butësi gjatë mbështetjes. Të gjitha materialet mund të lahen në 30°C, për më shumë freski dhe higjienë.

Pamje 2në1

Jastëku dekorativ ka një mbulesë tërheqëse me dizajn 2në1 – në njërën anë ka pamje me motive tropikale dhe vija klasike ngjyrë ulliri në anën tjetër.

Pjesë e koleksionit Cozy

Ky jastëk dekorativ është pjesë e koleksionit Cozy, linjë e cila përmban produkte të ndryshme për ta bërë shtëpinë tuaj një vend më të bukur, më relaksues e më të rehatshëm.

Specifikat Teknike
Baza Wellsleep® advanced microfibers
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester
Pillow type dekorative
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online