Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mbrojtës i jastëkut Cotton Pillow Dormeo

Photo
Video
-20%

Mbrojtësi i jastëkut ju mbron nga alergjenet, grimcat e pluhurit, lengjet apo njollat. Ju siguron higjienë optimale. Pastrohet në 60℃, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Është i ajrosshëm dhe i papërshkueshëm nga uji dhe i perberë 100% nga  pambuku. Madhësitë në dispozicion: 50x70 cm dhe i përshtatshëm për të gjithë jastëket deri në 50x70 cm.

Mbrojtës i jastëkut Cotton Pillow Dormeo

Çmimi i rregullt: 8,90 €


Çmimi special: 7,12 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbrojtësi i jastëkut ju mbron nga alergjenet, grimcat e pluhurit, lengjet apo njollat. Ju siguron higjienë optimale. Pastrohet në 60℃, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Është i ajrosshëm dhe i papërshkueshëm nga uji dhe i perberë 100% nga  pambuku. Madhësitë në dispozicion: 50x70 cm dhe i përshtatshëm për të gjithë jastëket deri në 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mbroni jastëkun tuaj dhe zgjasni jetën e tij

Mbrojtësi i jastëkut nga pambuku siguron një mbrojtje të plotë kundër alergeneve, marimangave pluhur, lobeve, baktereve, djersitjes dhe njollave. Përveç zgjatjes së jetës së jastëkut gjithashtu siguron një higjienë shembullore dhe ndihmon në krijimin e një zone gjumi pa alergji.

Shtresa mbrojtëse me pambuk natyral plotësisht e papërshkueshme nga uji 

Mbrojtës i rehatshme, 100% pambuk natyral, në shtresën e poshtme poliuretan, siguron një pengesë krejtësisht të papërshkueshme nga uji kundër lëngjeve dhe njollave, duke siguruar gjumë të pastër dhe natyral falë sipërfaqes së butë dhe të këndshme.

Rekomandohet sidomos për lëkurën e ndjeshme

Pambuku është ideal për lëkurë të ndjeshme dhe krijon mirëqenie dhe kënaqësi të përsosur.

100% i ajrosshëm, i qëndrueshëm dhe i fortë

Natyral dhe i qëndrueshëm me përbërje pambuku shkon krah për krah me butësinë, rehatinë dhe freskinë.

Trajtim me fibrën antibakteriale Silpure®

Pambuku i këtij mbrojtësi Dormeo trajtohet me Silpure® - bazohet në vetitë natyrale anti-bakteriale të argjendit, që siguron freski të qëndrueshme. Kjo mbrojtje e padukshme funksionon edhe pas shumë përdorimeve.

Mund të lahet në 60 °C

Mbrojtësi i jastëkut është i përbërë 100% nga pambuku dhe mund të lahet në 60 °C.

Specifikat Teknike
Dimensionet 50 x 70cm
Linja Dormeo Comfort
Material pambuk, PE
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi