Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Mbrojtës i jastëkut Dormeo 50x70 Dormeo

Photo
Video

Mbrojtësi i jastëkut ju mbron nga alergjenet, grimcat e pluhurit, lengjet apo njollat. Ju siguron higjienë optimale. Pastrohet në 60℃, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Është i ajrosshëm dhe i papërshkueshëm nga uji dhe i perberë 100% nga  pambuku. Madhësitë në dispozicion: 50x70 cm dhe i përshtatshëm për të gjithë jastëket deri në 50x70 cm.

Mbrojtës i jastëkut Dormeo 50x70 Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbrojtësi i jastëkut ju mbron nga alergjenet, grimcat e pluhurit, lengjet apo njollat. Ju siguron higjienë optimale. Pastrohet në 60℃, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Është i ajrosshëm dhe i papërshkueshëm nga uji dhe i perberë 100% nga  pambuku. Madhësitë në dispozicion: 50x70 cm dhe i përshtatshëm për të gjithë jastëket deri në 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mbroni jastëkun tuaj dhe zgjasni jetën e tij

Mbrojtësi i jastëkut nga pambuku siguron një mbrojtje të plotë kundër alergeneve, marimangave pluhur, lobeve, baktereve, djersitjes dhe njollave. Përveç zgjatjes së jetës së jastëkut gjithashtu siguron një higjienë shembullore dhe ndihmon në krijimin e një zone gjumi pa alergji.

Shtresa mbrojtëse me pambuk natyral plotësisht e papërshkueshme nga uji 

Mbrojtës i rehatshme, 100% pambuk natyral, në shtresën e poshtme poliuretan, siguron një pengesë krejtësisht të papërshkueshme nga uji kundër lëngjeve dhe njollave, duke siguruar gjumë të pastër dhe natyral falë sipërfaqes së butë dhe të këndshme.

Rekomandohet sidomos për lëkurën e ndjeshme

Pambuku është ideal për lëkurë të ndjeshme dhe krijon mirëqenie dhe kënaqësi të përsosur.

100% i ajrosshëm, i qëndrueshëm dhe i fortë

Natyral dhe i qëndrueshëm me përbërje pambuku shkon krah për krah me butësinë, rehatinë dhe freskinë.

Trajtim me fibrën antibakteriale Silpure®

Pambuku i këtij mbrojtësi Dormeo trajtohet me Silpure® - bazohet në vetitë natyrale anti-bakteriale të argjendit, që siguron freski të qëndrueshme. Kjo mbrojtje e padukshme funksionon edhe pas shumë përdorimeve.

Mund të lahet në 60 °C

Mbrojtësi i jastëkut është i përbërë 100% nga pambuku dhe mund të lahet në 60 °C.

Specifikat Teknike
Dimensionet 50 x 70cm
Material pambuk, PE
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi