Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

WINTER SALES

WINTER SALES - Oferta të ngrohta për këto ditë të ftohta - deri në 60% më lirë!

Oferta të ngrohta për këto ditë të ftohta - deri në 60% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Jastëk Comfy Pillow CBD Dormeo

Photo
Video

Ky jastëk ofron nivelin e duhur të mbështetjes për gjumë cilësor dhe shpinë të shëndetshme. Është i mbushur me fibra elastike Wellsleep®, për më shumë butësi & rehati. Është i pasur me CBD, një ekstrakt jo-psikoaktiv i bimës së kanabisit që përmirëson mirëqenien dhe shton relaksimin. I dizajnuar për të gjitha pozitat e gjumit – anash, në bark, në shpinë – dhe mund të lahet tërësisht në 60°C.

Jastëk Comfy Pillow CBD Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ky jastëk ofron nivelin e duhur të mbështetjes për gjumë cilësor dhe shpinë të shëndetshme. Është i mbushur me fibra elastike Wellsleep®, për më shumë butësi & rehati. Është i pasur me CBD, një ekstrakt jo-psikoaktiv i bimës së kanabisit që përmirëson mirëqenien dhe shton relaksimin. I dizajnuar për të gjitha pozitat e gjumit – anash, në bark, në shpinë – dhe mund të lahet tërësisht në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Pushoni kokën në një jastëk relaksues

Për shëndet dhe higjienë më të mirë, rekomandohet t’i pastroni dhe t’i ndërroni rregullisht produktet e gjumit, përfshirë edhe jastëkun. Tash mund ta shijoni rehatinë dhe mbështetjen e një jastëku risi, të mbushur me mikrofibra elastike të avancuara Wellsleep® si dhe të trajtuar me CBD (vaj kanabisi). Me këtë jastëk, koka juaj do të pushojë në një jastëk të rehatshëm dhe relaksues.

Pse është i rëndësishëm jastëku i duhur? 

Përderisa një dyshek përbën themelin e çdo shtrati, është jastëku ai i cili ka ndikim të madh në shtrirjen e shtyllës kurrizore, qafën, supet dhe kokën tuaj. Andaj, jastëku Comfy Relax me vaj kanabisi është dizajnuar që t’u përshtatet të gjitha llojeve të pozicioneve të gjumit: shpinë, anash apo bark.

I mbushur me fibra Wellsleep® për më shumë rehati

Sekreti i butësisë së rehatshme qëndron te mbushja e jastëkut me mikrofibra të avancuara elastike Wellsleep®. Ky material po ashtu jep jastëkut më shumë lehtësi dhe vëllim, duke e bërë një vend të përkryer për ta vendosur kokën. Ky material ka veti të shkëlqyera termale, absorbim minimal të lagështisë, ajrosje të shkëlqyer si dhe është rezistent ndaj shenjave dhe mykut. Andaj, ky jastëk është një mënyrë e lehtë dhe efikase për ta përmirësuar gjumin.

I pasur me vaj kanabisi, për më më shumë relaks

Ju mbase keni dëgjuar për vajin CBD, një ekstrakt jo-psikoaktiv i bimës së kanabisit që po merr shumë vëmendje për shkak të vetive shëruese dhe relaksuese. Bima e kanabisit është përdorur për mijëra vite në mjeksëinë tardicionale. Komponentët kryesorë të kësaj bime janë:

  • THC (komponenti ilegal në treg), i cili prodhon ndjesi të lartë euforie kur tymoset ose hahet; dhe
  • CBD ose kanabidioli, i cili është plotësisht legal dhe elementi më mjekësor i bimës, që përdoret për shërim dhe për ta shtuar relaksin.

Ky jastëk është trajtuar me vaj natyral CBD në formë të Proneem-ës për të ofruar relaks qetësues gjatë natës, me një efekt aromaterapie. I sigurtë, dermatologjikisht i testuar dhe i prodhuar në Francë, Proneem është një mënyrë e re për të shijuar një pushim çlodhës, me të gjitha dobitë e mira të kanabisit pa ndonjë efekt çorientues.

Dizajn cilësor  

Sikurse të gjitha produktet DORMEO, edhe ky jastëk është dizajnuar me kujdes dhe vëmendje deri në detaje. Mbulesa është punuar nga një material i butë, me densitet të larë që jep ndjesinë e mëndafshit. Jastëku mund të lahet tërësisht në 60°C dhe ka madhësi 50x70cm.

Specifikat Teknike
Add Info CBD treatment
Trajtim antibakterial Po
Baza polyester
Dimensionet 50x70cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% polyester, CBD treatment
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi