Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Shtresë dysheku Comfort Deluxe

Photo
Video

Shtresa e dyshekut Comfort Deluxe është shtresë speciale e bërë për t'i shtuar ekstra komfort dhe lartësi dyshekut Comfort Deluxe. Ju mund t'i shtoni 3cm sfungjer memory të shtresës mbi dyshek dhe ta mbyllni atë me zinxhirin e dyshekut. Sfungjeri memory i përshtatet pozitave tuaja të gjumit dhe formave të trupit tuaj. Prodhuar në Europë.

Shtresë dysheku Comfort Deluxe
Nga 109,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresa e dyshekut Comfort Deluxe është shtresë speciale e bërë për t'i shtuar ekstra komfort dhe lartësi dyshekut Comfort Deluxe. Ju mund t'i shtoni 3cm sfungjer memory të shtresës mbi dyshek dhe ta mbyllni atë me zinxhirin e dyshekut. Sfungjeri memory i përshtatet pozitave tuaja të gjumit dhe formave të trupit tuaj. Prodhuar në Europë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Dizajnuar për t'i ofruar komfort shtesë dyshekut Comfort Deluxe

Shtresa Comfort Deluxe është dizajnuar për t'i ofruar komfort dhe lartësi dyshekut Comfort Deluxe. Është 3 cm sfungjer i pastër memory.

lartësi
3 cm

Dormeo Comfort Deluxe Topper

Nga 16 cm te 19 cm

Ju mund ta shtoni shtresën Comfort Deluxe - sfungjerin memory blue, mbi dyshekun Comfort Deluxe dhe ta fshehni brenda mbështjellësit. Kjo është e mundur sepse kur ju e bleni shtresën Comfort Deluxe ju nuk e merrni vetëm sfungjerin memory por edhe zgjeruesin.

Zgjeruesi është 3 cm i gjerë me zinxhirë në secilën anë ashtu që të mund ta mbyllni në mbështjellësin e dyshekut Comfort deluxe.

Insertoni shtresën me sfungjer Memory dhe mbylleni atë me zinxhirë

  • Dormeo Comfort Deluxe Topper
  • Dormeo Comfort Deluxe Topper
  • Dormeo Comfort Deluxe Topper

Duke insertuar shtresën 3 cm brenda dyshekut ju fitoni:

  • komfort shtesë,
  • lartësi shtesë,
  • evitoni lëvizjet e padëshiruara.

Sfungjeri memory

Sfungjeri Memory është material që ka revolucionarizuar mënyrën se si trupi ynë pushon gjatë gjumit. Shtresa memory shkrihet në mënyrë të përsosur me çdo konturë trupi, duke ju ofruar rehati dhe suport pa krijuar anti-presion.

Zgjeruesi

3 cm shirit i gjerë me zinxhirë në secilën anë.

Paketimi

Shtresa Comfort Deluxe është shtresë e paketuar rrotull, terësisht e vakumuar në paketë transportuese që përmban: shtresën memory dhe zgjeruesin.

Prodhuar në EU. Nuk mund të lahet.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Memory foam
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star