Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbrojtës dysheku Dormeo Clarissa

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Luksi dhe butësia janë fjalët më të duhura për ta përshkruar këtë mbrojtës dysheku. Për më tepër, përshtatet pothuajse me secilin dyshek dhe nuk rrëshqet. Material 100% pambuk. Në dispozicion dy madhësi: 90x200cm dhe 180x200cm, në ngjyrë të bardhë. Lahet në temperaturë 40°C.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Mbrojtës dysheku Dormeo Clarissa
19,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Luksi dhe butësia janë fjalët më të duhura për ta përshkruar këtë mbrojtës dysheku. Për më tepër, përshtatet pothuajse me secilin dyshek dhe nuk rrëshqet. Material 100% pambuk. Në dispozicion dy madhësi: 90x200cm dhe 180x200cm, në ngjyrë të bardhë. Lahet në temperaturë 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Rehati dhe butësi

I punuar me material 100% pambuk, ky mbrojtës dysheku do t'ju ofrojë rehati dhe butësi për gjumë sa më të qetë. Po ashtu, ka një litar elastik në të gjitha skajet, në mënyrë që të mbahet për dyshek dhe të mos rrëshqasë.

Përshtatet thuajse me çdo dyshek

Falë elasticitetit dhe ngjyrës elegante, ky çarçaf përshtatet thuajse me secilin dyshek. Po ashtu, mund ta kombinoni edhe me produktet tjera Dormeo, për t'i dhënë vetes rehati e dhomës elegancë.

Mirëmbajtja

Mund të lahet në temperaturë 40°C. Para se ta përdorni, sigurohuni që është tharë tërësisht. Po ashtu, mund ta hekurosni.

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star