Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mbulesë shtrati Black Diamond Dormeo

Photo
Video

Shtoni më shumë stil, ngrohtësi dhe rehati dhomës së gjumit, me këtë mbulesë elegante shtrati. Mbulesa ka një model me tegela në një mbulesë kadifeje të mbushur me fibra Wellsleep®, për t’ju ofruar më shumë butësi. Po ashtu, mund ta përdorni si batanije shtesë, jorgan veror ose shtrojë në dysheme për lojërat e fëmijëve. Është shumëfunksionale, mund të lahet dhe është në dispozicion në 3 madhësi.

Mbulesë shtrati Black Diamond Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni më shumë stil, ngrohtësi dhe rehati dhomës së gjumit, me këtë mbulesë elegante shtrati. Mbulesa ka një model me tegela në një mbulesë kadifeje të mbushur me fibra Wellsleep®, për t’ju ofruar më shumë butësi. Po ashtu, mund ta përdorni si batanije shtesë, jorgan veror ose shtrojë në dysheme për lojërat e fëmijëve. Është shumëfunksionale, mund të lahet dhe është në dispozicion në 3 madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni elegancë shtratit tuaj

Sillni stil të ri dhe rehati shtesë në dhomën e gjumi, me këtë mbulesë praktike dhe të gjithanshme. Mbulesa është pjesë e koleksionit ekskluziv Black Diamond. E dizajnuar posaçërisht në argjend të pasur dhe me një model me tegela,  kjo batanije do t’ju krijojë një ambient më të bukur dhe më relaksues.

Më shumë se dekorim…

Kjo mbulesë do t’i shtojë elegnacë çdo shtrati, por përveç kësaj ka edhe funksione tjera:

  • Përdoreni si batanije shtesë në dimër
  • Përdoreni si jorgan të lehtë gjatë verës
  • Merreni në kamping, karavan ose veturë për extra ngrohtësi
  • Shtoni një shtrojë të butë në divan
  • Shtrojeni në dysheme për lojëra të fëmijëve

Mbulesë e rehatshme

Sekreti i rehatisë te mbulesa Black Diamond qëndron te përdorimi i mikrofibrave Wellsleep®. Ky material i avancuar kombinon lehtësinë, ajrosjen dhe butësinë. Ka veti të shkëlqyera termike, absorbim minimal të lagështisë, është i ajrosshëm, rezistent ndaj njollave dhe mykut, prandaj është material ideal për shtrat. Modeli me tegela siguron shpërndarje të barabartë të fibrave, duke i shtuar edhe volum. Rehatinë ia shton edhe më shumë mbështjellësi prej kadife, duke i shtuar extra butësi.

Madhësi për çdo shtrat

Mbulesa është në dispozicion në 3 madhësi: 140x200cm, 200x200cm dhe 220x240cm. Mund të lahet tërësisht në 40°C dhe thahet shpejt. Linja ekskluzive e Dormeo-s, Black Diamond ka edhe jastëkë, shtresa, peshqirë, llampa dhe jo vetëm. Ju mund t’i kombinoni sipas dëshirës, për t’i shtuar më shumë luks dhomës suaj.

 

Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200cm, 200x200cm, 220x240cm
Filling 100% polyester fiber (wellsleep advanced)
Mbështjellësi 100% polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Besa

www.dormeo-ks.com

Super
Perfekt

1 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi