Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Bianca Dormeo

Photo
Video

Jastëku Bianca ofron mbështetje optimale për kokën dhe qafën tuaj, pamarrë parasysh në çfarë pozite flini. Është i butë, i ajrosshëm, i mbushur me mikrofibra Wellsleep® dhe ka veti të mira termorregulluese. Është i përshtatshëm sidomos për njerëzit e prirur ndaj alergjive, sepse ka trajtimin anti-bakterial Silpure dhe mund të lahet në 60°C. Lartësinë dhe fortësinë e jastëkut mund ta rregulloni sipas nevojës tuaj. Madhësia: 50x70cm.

Jastëk klasik Bianca Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Bianca ofron mbështetje optimale për kokën dhe qafën tuaj, pamarrë parasysh në çfarë pozite flini. Është i butë, i ajrosshëm, i mbushur me mikrofibra Wellsleep® dhe ka veti të mira termorregulluese. Është i përshtatshëm sidomos për njerëzit e prirur ndaj alergjive, sepse ka trajtimin anti-bakterial Silpure dhe mund të lahet në 60°C. Lartësinë dhe fortësinë e jastëkut mund ta rregulloni sipas nevojës tuaj. Madhësia: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

Është koha për një jastëk klasik Bianca!

Ekspertët e gjumit në Dormeo ju rekomandojnë ta ndërroni çdo dy vjet jastëkun, për t’u siguruar që koka dhe qafa juaj pushon në një jastëk komod dhe higjienik. Nëse jastëku juaj është më i vjetër se 2 vjet, është koha për një jastëk të ri – e ne ju rekomandojmë jastëkun klasik Bianca!

Nuk ka rëndësi a flini në shpinë, krah apo bark – ky jastëk është dizajnuar që t’ju përshtatet të gjitha pozicineve të gjumit! Ju mund ta rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut Bianca, sipas nevojave tuaja.

Materiale cilësore, për gjumë sa më cilësor

Ky jastëk është i mbushur me mikrofibra  të avancuara Wellsleep®, të cilat janë të buta dhe të ajrosshme. Po ashtu, jastëku ka veti të mira termorregulluese.

Jastëk anti-alergjik, për një ambient më higjienik

Jastëku klasik Bianca është i pasur me tretmanin Silpure, andaj ka veti anti-bakteriale. Po ashtu, mund ta lani deri në temperaturë 60°C, për më shumë pastërti. Jastëku ka madhësi standarte 50x70cm.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi