Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk anatomik Bianca Dormeo

Photo
Video

Jastëku anatomik Bianca është dizajnuar në mënyrë anatomike, për t’ju përshtatur formës së kokës dhe qafës. Është i punuar me materiale cilësore, si sfungjeri memory dhe rrjetë AirX. I përshtatshëm për ata që flenë në shpinë dhe anash. Ka mbyllje me zinxhirë, mbulesa mund të hiqet dhe të lahet në 40 °C. Madhësia e jastëkut: 30x50cm.

Jastëk anatomik Bianca Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku anatomik Bianca është dizajnuar në mënyrë anatomike, për t’ju përshtatur formës së kokës dhe qafës. Është i punuar me materiale cilësore, si sfungjeri memory dhe rrjetë AirX. I përshtatshëm për ata që flenë në shpinë dhe anash. Ka mbyllje me zinxhirë, mbulesa mund të hiqet dhe të lahet në 40 °C. Madhësia e jastëkut: 30x50cm.

Më shumë
Përshkrimi

Për ata që flenë anash ose në shpinë

Ky jastëk anatomik është dizajnuar për personat që flenë anash apo në shpinë, sepse struktura e tij i përshtatet formës së kokës dhe qafës. Është i punuar me materiale cilësore, në mënyrë që t’ju ofrojë rehati. Po ashtu, është i ajrosshëm dhe ka mbulesë që mbyllet me zinxhir.

Përbërja e jastëkut

  1. Bërthama – është e punuar nga sfungjeri cilësor memory, i cili tërësisht i përshtatet formës dhe peshës së kokës dhe qafës suaj. Në këtë mënyrë, ju ofron mbështetjen e duhur dhe ju mundëson gjumë më natyral.
  2. Pjesët anësore – kanë rrjetë AirX, e cila siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, në mënyrë që jastëku të jetë i ajrosshëm.

Karakteristikat e jastëkut

  • Është i përshtatshëm për personat që flenë anash ose në shpinë;
  • Ka trajtim anti-bakterial dhe anti grimcave të pluhurit;
  • Ka madhësi 30x50cm.
  • Mbulesa me mbyllje me zinxhir, mund të hiqet dhe të lahet në 40°C.

Zbuloni më shumë nga linja Bianca

Linja Bianca përmban edhe produkte tjera për gjumë. Kombinoni me jastëkun dhe bëni gjumë sa më të rehatshëm:

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi