Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve Bamboo II

Photo
Video

Sillni një pamje dhe ndjesi tropikale në dhomën tuaj të gjumit, me setin e çarçafëve Bamboo II! Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve janë punuar 100% nga pambuku turk, andaj janë jashtëzakonisht të qëndrueshëm dhe të butë. Seti ka dizajn me motive bambuje, është në dispozicion në 4 ngjyra dhe secili set mund të kombinohet në 4 mënyra. Mund të lahet në 60°C dhe është në dispozicion në madhësi për 1 person dhe për çift.

Set i çarçafëve Bamboo II
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Sillni një pamje dhe ndjesi tropikale në dhomën tuaj të gjumit, me setin e çarçafëve Bamboo II! Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve janë punuar 100% nga pambuku turk, andaj janë jashtëzakonisht të qëndrueshëm dhe të butë. Seti ka dizajn me motive bambuje, është në dispozicion në 4 ngjyra dhe secili set mund të kombinohet në 4 mënyra. Mund të lahet në 60°C dhe është në dispozicion në madhësi për 1 person dhe për çift.

Më shumë
Përshkrimi

Pamje tropikale në dhomën tuaj

Sillni atmosferë tropikale dhe freski në dhomën e gjumit, me një set çarçafësh të rehatshëm, të punuar 100% nga pambuku turk. Falë këtij materiali, seti është shumë i butë në prekje, i ajrosshëm dhe jashtëzakonisht i qëndrueshëm. Ky set çarçafësh do të sjellë në dhomën tuaj një copëz natyre tropikale, falë dizajnit me motive bambuje.

Set i çarçafëve Bamboo II

1 set, 4 pamje të ndryshme

Ky set kombinon dizajnin praktik me materialet cilësore, si dhe është në dispozicion në dy dizajne dhe 4 ngjyra. Njëra anë e këllëfëve është e dizajnuar me motive bambuje, për të krijuar një atmosferë tropikale dhe ndjesi relaksuese. Ana tjetër e këllëfëve është njëngjyrëshe, dhe ju mund ta kombinoni setin në katër pamje të ndryshme. Në këtë mënyrë, mund ta rifreskoni pamjen e dhomës kohë pas kohe.

 • Set i çarçafëve Bamboo II

  E kaltër e çelët

 • Set i çarçafëve Bamboo II

  Hiri/bardhë

 • Set i çarçafëve Bamboo II

  Bezhë

 • Set i çarçafëve Bamboo II

  Hiri

I butë dhe i qëndrueshëm

Pambuku është një ndër materialet më të mira për t’u përdorur ndaj lëkurës, sepse është jo-alergjik, përçues i nxehtësisë, i butë dhe i ajrosshëm. Edhe ky set është punuar 100% nga pambuku turk me një endje speciale, e cila e bën super të butë dhe të ajrosshëm. Për ta mbajtur higjienën në nivel, rekomandohet t’i lani setet e çarçafëve çdo javë, dhe pas çdo larje, seti bëhet më i butë, duke ruajtur ngjyrat.

Set i çarçafëve Bamboo II

Cilësia fillon me detajet

Dormeo i kushton rëndësi detajeve për të siguruar materiale cilësore, të cilat mund t’i përdorni për vite me radhë. Secili këllëf i jorganit ka mbyllje me një zinxhir të sigurtë dhe të fuqishëm, kurse jastëkët kanë mbyllje me palë.

Seti mund të lahet tërësisht deri në 60°C dhe është në dispozicion në dy madhësi: (këllëf jorgani 140x200cm + 1 këllëf jastëku 50x70cm) dhe (këllëf jorgani 200x200cm + 2 këllëfë jastëku 50x70cm).

Set i çarçafëve Bamboo II

Pjesë e koleksionit Bamboo

Ky set çarçafësh është pjesë e koleksionit tonë të veçantë, Dormeo Bamboo. Koleksioni përmban produkte të ndryshme për dhomën e gjumit, sikurse dyshek, shtresë, jorgan, jastëk, set çarçafësh dhe jo vetëm. Këto produkte janë të punuara me materiale natyrale (sikurse fibrat e bambusë), për të siguruar gjumë të shëndetshëm dhe relaksues.

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi