Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Shtresë dysheku Dormeo Angel

Photo
Video

Ju do të fleni si një engjëll në shtresën Angel. Me trashësinë 4,5 cm është e dizajnuar të përmirësoj komfortin në sofat e konsumuara, ose çfarëdo siperfaqe të parehatshme ku ju fleni duke përmirësuar kualitetin e gjumit tuaj. E përbërë nga gjenerata e re e sfungjerit Ecocell® do të mbështes në përsosmëri të gjithë trupin tuaj duke mbajtur boshtin tuaj kurrizor në pozitën e duhur.

Shtresë dysheku Dormeo Angel
Nga 109,90 € Nga
Çmimi me këste: 10 x 10.99
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ju do të fleni si një engjëll në shtresën Angel. Me trashësinë 4,5 cm është e dizajnuar të përmirësoj komfortin në sofat e konsumuara, ose çfarëdo siperfaqe të parehatshme ku ju fleni duke përmirësuar kualitetin e gjumit tuaj. E përbërë nga gjenerata e re e sfungjerit Ecocell® do të mbështes në përsosmëri të gjithë trupin tuaj duke mbajtur boshtin tuaj kurrizor në pozitën e duhur.

Më shumë
Detajet e Produktit

Flej si një engjull!

 • Strukturë inovative me dizajnin unik si struktura e hojeve të bletës që jep më shumë komfort dhe ajrosje
 • Ofron rehati maksimale dhe mbështetje për tërë trupin tuaj
 • Përshtatet me format e trupit tuaj
 • Mbështetje nga materiali Ecocell për rehati ideale
 • Prodhuar me teknologjinë AirX për ajrosje maksimale
 • Clean Effect me trajtim argjendi që siguron mbrojtje nga bakteret dhe aromat e pakëndshme
 • Shtresë hipoalergjike për përsonat që janë të ndieshëm

A ju duhet juve kjo shtresë?

A jeni zgjuar mirë nga gjumi sot?!

Nëse ju flini në një siperfaqe shumë të fortë apo të deformuar dhe nuk keni planifikuar ose jeni në pamundësi momentale për blerje të dyshekut atëherë zgjidhja ideale është shtresa Angel që do të ju ofroj gjumin e rehatshëm dhe rehatinë maksimale.
Në mungesë të gjumit shpesh herë ne kalojmë ditën me vështirësi të ndryshme pa e vëne re se cila është arsyja e vështirësive ditore.

Kjo shtresë do të ju ndihmoj në krijimin e një sipërfaqeje të përshtatshme për gjumin tuaj duke mbështetur trupin tuaj për një gjumë më të mirë pa marrë parasysh se a flini në divan apo në një dyshek që nuk është duke plotësuar nevojat tuaj të komfortin të nevojitur për gjumë të mirë.

AirX sistem
2,5cm Ecocell® shpuzë ne formë hojesh
2cm Ecocell® shpuze

Zgjidhje e përkryer për çdo familje

Përdoreni këtë shtresë në divan, dyshek të vjetër, shtrat. Shtresa është e përshtatshme edhe kur ju udhëtoni në ndonjë vend, lehtësishi e bartshme që ju të shijoni gjumin e përkryer edhe në udhëtimet e juaja.

 • Divan

 • Banese Kolektive

 • Shtëpi vikendi

 • Për mysafirë të papritur

 • Kampe

 • Udhëtime

 • Festivale

 • Konvikte

 • Kënde ushtrimi

Përmirësoni komfortin ne dyshekun e vjetër!

Shtresa Dormeo Angel shton komfortin në shtratin tuaj duke ju ofruar nivel optimal të mbështetjes gjatë kohës që ju bëni gjumë.

Përmbajtja e shtresës është nga materialet ekskluzive:

 1. Shtresa e dizajnuar me ngjyrë argjendi e trajtuar me CleanEffect
 2. 2 cm shpuzë Ecocell e kompresuar
 3. 2.5 cm shpuzë Ecocell në pjesën e sipërme
 4. Sistem AirX për ajrosje të mirë
 5. Shtresa në pjesën e poshtme ka disa pika antirrëshqitje

Strukturë inovative me strukturë të ngjashme sikurse hojet e bletëve!

Shtresa Angel në pjesën e sipërme ka shtresën e materialit Ecocell që i bënë të mundur individit të shijoj pozitën e tij të preferuar të gjumit sepse kjo shtresë është e përshtatshme për çdo pozitë gjumi.

Trajtimi me CleanEffect® për mbrojtje maksimale

Trajtimi me CleanEffect® siguron qe shtresa juaj të mbetet e pastër dhe e sigurt prej alergjive. Ky trajtim ofron mbrojtje antibakteriale që ndihmon të gjithë ata që vuajnë nga astma apo alergjitë. Sipërfaqja higjenike është parakusht esencial për gjumë të rehatshëm e të shëndetshëm.

Fibra nga argjendi

Mbulesa është e punuar me ngjyra agjendi dhe kaltër e hapur.

 • Antibakteriale, ofron mbrojtje nga aromat e pakëndshme.
 • Argjendi është antiseptik natyral që mbron ambientin ku ju flini.

Sfungjer Ecocell®

Struktura e hapur qelizore e Ecocell® mundëson ajrosje konstante. Në këtë mënyrë lagështia kanalizohet larg dyshekut dhe ju flini në një ambient të thatë dhe higjenik.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Fortësia i fortë
Lartësia 4.5 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Ecocell®
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

D Pajaziti

www.dormeo-ks.com

19/08/2019

Vertet i ja vleu!
Me medyshje e kemi ble, ju siguroj qe vertet ja vleu!

1 Produkte