Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Mbrojtës Dysheku Dormeo Aloe Vera

Photo
Video
-15%

Mbroni dyshekun tuaj me mbrojtësin e dyshekut Aloe Vera, sepse do të mbaj dyshekun tuaj të pastër dhe do ta mbroj nga njollat. Është shumë i butë, i rehatshëm, i ajrosshëm dhe i papërshkueshëm nga lëngjet. Ka lidhëset anësore që perforcohen në dyshek si një mbrojtje që ju siguron që qëndron në vend. Lahet në  60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit.

Mbrojtës Dysheku Dormeo Aloe Vera

Çmimi i rregullt: Nga 15,90 € Nga


Çmimi special: Nga 13,52 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbroni dyshekun tuaj me mbrojtësin e dyshekut Aloe Vera, sepse do të mbaj dyshekun tuaj të pastër dhe do ta mbroj nga njollat. Është shumë i butë, i rehatshëm, i ajrosshëm dhe i papërshkueshëm nga lëngjet. Ka lidhëset anësore që perforcohen në dyshek si një mbrojtje që ju siguron që qëndron në vend. Lahet në  60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjasni jetën e dyshekut tuaj me mbrojtsin e dyshekut Aloe Vera 

Nëse vuani nga alergjia ndaj pluhurit ose thjesht dëshironi një mbulesë për të mbajtur dyshekun tuaj të pastër dhe të sigurtë nga shenjat dhe njollat, ju do të dëshironit ta kompletoni çdo krevat në shtëpinë tuaj me një mbrojtës efektiv të dyshekut.

Pavarësisht se sa të kujdesshëm jeni apo se si ju e trajtoni dyshekun tuaj, njollat dhe papastërtitë janë të pashmangshme gjatë përdorimit afatgjatë. Edhe në qoftë se dysheku juaj vjen se bashku me një mbulesë që lahet, një mbulesë tjetër e veçantë do të sigurojë një mbrojtje shtesë – e cila është jashtëzakonisht e rëndësishme asi që brendësia e dyshekut tuaj nuk mund të lahet dhe prandaj duhet ta mbani me një higjienë sa më të mirë! 

Mbulesa e pambukut me Aloe Vera është shumë e butë dhe ka veti eko-miqësore. Ju do ta adhuroni kombinimin e ekstraktit Aloe Vera në mbrojtësin e dyshekut tuaj – e cila shton ekstra butësi dhe një prekje të butë të kombinuar me mbrojtje të anti-bakteriale.

Ekstra i butë, qetësues dhe përkëdhelës  për lëkurën tuaj

Bimët Aloe Vera janë të njohura për vetitë natyrale shëruese, që përmban më shumë se 160 komponime biologjike të cilat mbrojnë dhe rigjenerojnë lëkurën tuaj - i rekomanduar për lëkurë sensitive. Aloe Vera krijon ambient të freskët kundër djersitjes dhe ju mbron nga bakteriet dhe kërpudhat.

Aloe Vera i jep butësi sipërfaqes së mbrojtesit, i cili siguron një ambient të rehatshëm për gjumë dhe njëkohësisht gjumë më të rehatshëm.

Përvec kësaj, është anti-alergjik dhe ideal për ata persona që vuajnë nga alergjitë.

Dizajn praktik dhe mirëmbajtje e lehtë

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Aloe Vera është projektuar në një një dizajn praktik që lehtësisht përshtatet rreth skajeve të dyshekut tuaj dhe qëndron në vend edhe kur ju lëvizni gjatë natës. Mirëmbajtje të lehtë, lahet në makinë larëse deri ne 60 grade.

 

 
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.