Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Batanije për të gjitha stinët Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-70%

Batanija Dormeo për të gjitha stinët është një batanije dekorative dhe funksionale e bërë nga fibrat akrilike. Është e lehtë, e butë dhe e ngrohtë si leshi, por e qëndrueshme dhe lahet në makinëlarëse. Ju mund ta përdorni atë si mbulesë shtrati, batanije udhëtimi ose si një batanije loje për vogëlushin tuaj ose qenushin. Ka një dizajn të bukur dhe është në dispozicion në ngjyrë hiri dhe vjollcë si dhe 2 dimensione: 140x200 cm, 200x200 cm. Lahet në 30°C

Batanije për të gjitha stinët Dormeo

Nga Çmimi i rregullt: 39,90 € Nga


Çmimi special: 11,97 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Batanija Dormeo për të gjitha stinët është një batanije dekorative dhe funksionale e bërë nga fibrat akrilike. Është e lehtë, e butë dhe e ngrohtë si leshi, por e qëndrueshme dhe lahet në makinëlarëse. Ju mund ta përdorni atë si mbulesë shtrati, batanije udhëtimi ose si një batanije loje për vogëlushin tuaj ose qenushin. Ka një dizajn të bukur dhe është në dispozicion në ngjyrë hiri dhe vjollcë si dhe 2 dimensione: 140x200 cm, 200x200 cm. Lahet në 30°C

Më shumë
Përshkrimi

Përkëdhelje të ëmbla me batanijen Dormeo

A po kërkoni një batanije të butë, të ngrohtë dhe të përballueshme për të shoqëruar mbrëmjen tuaj relaksuese me një libër ose netët e së Premtes në shtrat me kokoshka dhe filmin tuaj të preferuar? Dormeo batanija për të gjitha stinët është ajo që ju po kërkoni! Me materiale cilësore, mirëmbajtje të lehtë dhe rezistencë të madhe do ta shijoni atë fjalë për fjalë gjatë gjithë vitit.

Një batanije, për shumë përdorime

Kjo batanije e dizajnuar bukur është ideale për përdorime të shumta: mund ta vendosni në divanin tuaj, ta përdorni si një mbulesë shtrati ose si mbulesë shtesë gjatë kohës që flini, ose edhe si shtresë kur luani me të vegjlit tuaj në dysheme. Batanija është e bërë nga fijet akrilike cilësore, të cilat janë po aq të buta dhe të ngrohta sa leshi, por edhe rezistente dhe të qëndrueshme.

Materiale me cilësi të lartë, mirëmbajtje e lehtë

Akriliku është një fibër sintetike që është e butë, e ngrohtë, e lehtë për t’u larë, e lehtë, rezistente ndaj kimikateve dhe thahet shpejt. Mund ta lani në lavatriçe në 30 °C ndërsa ajo ruan formën e saj, nuk do të tkurret, rrudhet ose ndryshoj ngjyrën e saj. Me model të bukur thurje dhe dy ngjyra elegante, por ato neutrale, do të përshtaten në mënyrë të përkryer për çdo dhomë të shtëpisë tuaj.

Ngjyra elegante dhe dimension praktik

Batanija Dormeo për të gjitha stinët është një batanije funksionale dhe dekorative, e cila është e përkryer për shtëpinë tuaj, zyrën, makinën..etj. Është gjithashtu e përshtatshme për aktivitete në natyrë, si kampe, udhëtime dhe udhëtime rrugore. Ajo vjen në dy dimensione 140x200 cm, 200x200 cm dhe dy ngjyra elegante: hiri dhe vjollcë.

Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 cm; 200x200 cm
Karakteristika të tjera 100% acrylic
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star