Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shtresë Air+ Dormeo

Photo
Video

Shndërrojeni dyshekun, divanin apo dyshemenë në një vend të rehatshëm për fjetje, me këtë shtresë risi! Air+ ka 4 shtroja që i ofrojnë mbështetjen e duhur trupit tuaj. Është e dizajnuar me teknologjitë Ecocell® & Octaspring®, ka 3 zona për rehati të plotë. Sistemi AirX mundëson qarkullim të ajrit, për freski & thatësi, kurse trajtimi CleanEffect® i jep freski për një kohë më të gjatë.

Shtresë Air+ Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shndërrojeni dyshekun, divanin apo dyshemenë në një vend të rehatshëm për fjetje, me këtë shtresë risi! Air+ ka 4 shtroja që i ofrojnë mbështetjen e duhur trupit tuaj. Është e dizajnuar me teknologjitë Ecocell® & Octaspring®, ka 3 zona për rehati të plotë. Sistemi AirX mundëson qarkullim të ajrit, për freski & thatësi, kurse trajtimi CleanEffect® i jep freski për një kohë më të gjatë.

Më shumë
Përshkrimi

E dizajnuar për rehati dhe relaks shtesë

Dormeo ka përvojë shumë vjeçare në hulumtimin, dizajnimin dhe prodhimin e produkteve cilësore për gjumë të rehatshëm, rifreskues dhe relaksues. Një nga prodhimet më të reja të Dormeo-s është edhe shtresa Air+, e cila e shdërron dyshekun, divanin apo dyshemenë tuaj në një vend më të rehatshëm për gjumë të qetë.

Extra mbështetje aty ku ju duhet

Një shtrat shumë i fortë apo shumë i butë, mund të jetë i parehatshëm, nuk ofron mjaft mbështetje dhe si rrjedhojë mund të shkaktojë dhimbje shpine, net pagjumë dhe lodhje. Për ta ndërruar mënyrën se si flini, jo çdo herë duhet të blini dyshek të ri. Me shtresën Air+, ju mund t’i shtoni extra rehati dyshekut tuaj.

  • Bërthama e Air+ përbëhet nga dy shtresa sfungjeri Ecocell®, me një strukturë fleksibile qelizore 3D, e cila i përshtatet trupit tuaj dhe i ofron mbështetjen e duhur shpinës. Dizajni i veçantë mundëson qarkullim të shkëlqyer të ajrit, për ta mbajtur shtratin më të thatë dhe më të pastër. Në këtë mënyrë, ju mundëson të flini në një ambient më të shëndetshëm.
  • Një shtresë sfungjeri Octaspring® ofron mbështetje të vazhdueshme me 8 kolumne që përshtaten konform secilës lëvizje të trupit tuaj. Kjo risi mundëson mbështetje dinamike për të gjitha pozitat e gjumit, qoftë në shpinë, bark apo anash.
  • Mbulesa është e punuar nga fibrat modale TENCEL™, për një material të bute & të ajrosshëm, të prodhuar nga druri natyral i ahut, me një proces eko-miqësor. Ka edhe një trajtim CleanEffect®, për t’i mbajtur larg bakteret, pluhurin dhe aromat e pakëndshme.
1
2
3
4
Shtresë Air+
  • Mbulesë me fibra modale TENCEL™ & trajtim CleanEffect®
  • 1.5cm Ecocell®
  • 4cm susta Octaspring®
  • 1.5cm Ecocell®

Tri zona rehatie për trupin tuaj

Bërthama Octaspring® është dizajnuar me tri zona speciale për rehati të plotë, dhe për t’ju përshatur nevojave individuale për kokën, qafën, ijet dhe këmbët.

Një dizajn elegant me rrjedhë ajri

Shtresa ka një pamje të sofistikuar, që përshatet me dizajnin e saj me teknologji të cilësisë së lartë. Ka një model rrethor të bardhë, që është ekskluziv për linjën Air+. Pjesët anësore të shtresës janë të mbuluara me sistem AirX, një rrjetë e ajrosshme që siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit dhe rehati. Ana e poshtme e shtresës është jo-rrëshqitëse, prandaj qëndron në vend dhe ju siguron gjumë të rehatshëm tërë natën.

Lartësi7cm

Shtresë Air+

Një extra shtrat për mysafirë apo për kamping

Përveç se në dyshek, shtresën mund ta përdorni edhe në divan, për ta krijuar një shtrat të rehatshëm për miqtë tuaj. Po ashtu, mund ta merrni edhe në karavan, për më shumë rehati gjatë udhëtimit apo në kamping. Ka peshë të lehtë dhe po ashtu bartet lehtë, prandaj është e përsosur për kudo që ju duhet një gjumë i qetë.

Specifikat Teknike
Octaspring® Po
Baza Shtresa e sfungjerit: Sfungjer poliuretani (Ecocell®); Shtresa e sustave: 100% susta sfungjerike poliuterani (Octaspring®)
Berthame e dyfishte Po
Lartësia 7 cm
Linja Dormeo Harmony
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®, Susta Octaspring®
Mbështjellësi Top fabric: 76% polyester, 24% modal (TENCEL™); Side fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric: 100% polyester with anti-slip dots
Programi Dormeo gjumë
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi