Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jorgan Dormeo Air

Photo
Video

Jorgani Air është jorgan me kualitet premium. Jorgani kombinon materiale që sigurojnë benefite të shumta: absorbim të lagështisë, ajrosje superiore, rregullim të temperaturës trupore dhe shumë më shumë së kaq. Është hipoalergjenik. Rekomandohet për personat që kerkojnë jorgan të ajrosshëm, të butë dhe ngrohtë. Lahet në 40°C. Në dispozicion dy dimensione: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan Dormeo Air
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Air është jorgan me kualitet premium. Jorgani kombinon materiale që sigurojnë benefite të shumta: absorbim të lagështisë, ajrosje superiore, rregullim të temperaturës trupore dhe shumë më shumë së kaq. Është hipoalergjenik. Rekomandohet për personat që kerkojnë jorgan të ajrosshëm, të butë dhe ngrohtë. Lahet në 40°C. Në dispozicion dy dimensione: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgani Air Premium ofron rehati ideale gjatë gjumit

Dhurojini vetes gjumë të mirërehati superiore dhe higjenë optimale me jorganin Air nga Dormeo. Jorgani Air ju garanton një natë më të mirë dhe gjumë më të shëndetshëm. 

I përbërë 100% nga bima Eucalyptus me fibra Tencel

Fibrat Tencel janë bërë nga bimët eucalyptus dhe janë të njohura për butësi si mëndafshi, për fortësi si poliestëri, për freski si liri, ngrohtësi si leshi dhe shumë më shumë absorbuese se pambuku.

Ajrosje optimale – Rregulli i artë për një gjumë të shëndetshëm

Kapacitet të shkëlqyer  për përthithje të lagështisë duke siguruar një ambient të pastër gjumi për të marrë frymë lirshëm, është i butë dhe vepron butë në sipërfaqe të lëkurës për të siguruar rregullimin e temperaturës që të ndjeheni mirë në çdo stinë. 

Antialergjike dhe e butë për lëkurë të ndjeshme 

Fibrat Tencel janë antialergjike - që do të thotë se reduktojnë shtimin e baktereve dhe aromave të pakëndshme në mënyrë natyrale, pa shtuar kimikate apo trajtime të veçanta. Për shkak se fibrat janë shumë të buta, ata janë gjithashtu të persosura për lëkurë të ndjeshme.

Mbushja Wellsleep shton ekstra volum

Jorgani Air është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep që kanë përçueshmëri të madhe termike, janë të këndshme në të prekur dhe lejojnë absorbimin e lagështisë për rezistencë ndaj njollave. Struktura e tyre unike ofron vrima për depertimin e ajrit për volum ekstra.

Celliant® Rrisin nivelin e oksigjenit në gjak për të përmirësuar shëndetin

Mbushja e jorganit Air përmban dhe fibrat Celliant rrisin nivelin e oksigjenit në gjak – kjo e bën jorganin të përsosur për përmirësimin e qarkullimit të gjakut, lehtësimin e muskujve dhe kurrizitzvogëlimin e lodhjesrritjen e performancës sportive dhe rregullimin e temperaturës trupore

Sistemi AirX për qarkullimin optimal të ajrit

Sistemi AirX përgjatë pjesës anësore të jorganit siguron qarkullimin optimal të ajrit për të mbajtur sipërfaqen tuaj të freskët dhe të thatë gjatë gjumit. 

Mirëmbahet lehtë

Jorgani Air Dormeo lahet në 40°C për higjenë optimale.

 

 

Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200 and 200x200 cm
Filling 50% polyester Celliant®, 50% polyester Wellsleep® advanced microfiber
Linja Dormeo Harmony
Mbështjellësi Fabric: 50% lyocell (Tencel®), 50% cotton; Side fabric: 100% polyester (AirX System)
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.