Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Shtresë Air+ Adapt Dormeo

Photo
Video

Shtresa Air+ Adapt është një mënyrë e përsosur për ta përmirësuar sipërfaqen e gjumit në një dyshek të vjetër apo divan. Ka bërthamë prej sfungjeri Ecocell®, sfungjer memory Formacell® dhe është e mbështjellur me rrjetë Octaspring®. Po ashtu, është e ajrosshme dhe e pasur me trajtim anti-bakterial, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Në dispozicion në 7 madhësi.

Shtresë Air+ Adapt Dormeo
Nga 119,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresa Air+ Adapt është një mënyrë e përsosur për ta përmirësuar sipërfaqen e gjumit në një dyshek të vjetër apo divan. Ka bërthamë prej sfungjeri Ecocell®, sfungjer memory Formacell® dhe është e mbështjellur me rrjetë Octaspring®. Po ashtu, është e ajrosshme dhe e pasur me trajtim anti-bakterial, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Në dispozicion në 7 madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Një natë e mirë gjumi është themeli i një dite të mrekullueshme, kur ju zgjoheni të relaksuar, të çlodhur dhe plot energji. Tash, lehtë dhe shpejt mund të shtoni më shumë rehati në sipërfaqen ku flini, duke shtuar shtresën Air+ Adapt. Kjo shtresë 5cm ju ofron gjumë relaksues dhe mbështetje të personalizuar, në mënyrë që të zgjoheni pa dhimbje shpine.

 • Zemra e shtresës përbëhet prej 3cm sfungjer Ecocell®, i cili i përshtatet trupit tuaj dhe ofron rehatinë dhe mbështetjen e duhur për shpinën tuaj.
 • Dizajni i veçantë mundëson qarkullim të shkëlqyer të ajrit, duke krijuar një ambient gjumi më higjienik.
 • Bërthama është e mbështjellur me rrjetë Octaspring®, të punuar me 2cm Formacell® për më shumë ajrosje dhe rehati të personalizuar.
 • Dizajni i veçantë i sistemit AirX siguron edhe më shumë ajrosje, që sipërfaqja e gjumit të jetë më e thatë dhe më e freskët.
 • Ka trajtim CleanEffect®, për mbrojtje nga bakteret, mikrobet dhe mikroorganizmat e pluhurit.
 • Mund të përdoret në shtëpi dhe jashtë saj.
 • Në dispozicion në 7 madhësi, duke filluar nga 80x190cm.
Shtresë Air+ Adapt

Shiko brenda shtresës

lartësi3+2cm

Shtresë Air+ Adapt

Mbani kursorin mbiTap on   për më shumë detaje rreth produktit.

 1. 3cm sfungjer Ecocell®

  Strukurë qelizore 3D që i përshtatet trupit tuaj dhe ofron mbështetjen e duhur për shpinë.

 2. 2cm rrjetë Octaspring®

  E punuar nga Formacell®, që ofron ajroje dhe rehati të personalizuar.

 3. Sistemi Air-X

  Siguron qarkullim të shkëlqyer të ajrit, që sipërfaqja e gjumit të jetë më e thatë dhe më e freskët.

 4. Sipërfaqe jo-rrëshqitëse

  Siguron që shtresa do të qëndrojë pa rrëshqitur nga vendi.

Teknologji Octaspring® për ajrosje dhe rehati të personalizuar

 • Rrjeta Octaspring®, e punuar me 2cm Formacell® i përshtatet formës të trupit tuaj.
 • Kjo pjesë e sipërme siguron lehtësim të menjëhershëm të presionit ergonomik për tërë trupin tuaj.
 • Një sistem mbështetës me 10,000 qeliza të mbushura me ajër dhe natyra fleksibile e teknologjisë Octaspring®, sigurojnë më shumë ajrosje.

Rehati e personalizuar për të gjithë gjumashët

 • Përdoreni shtresën për të shtuar më shumë rehati në divanin ku flini.
 • Shtroni shtresën sipër dyshekut të vjetër, për ta përmirësuar sipërfaqen e gjumit.
 • Merreni në kamping ose në udhëtime tjera për rehatinë që ju duhet.
 • Ideale për konviktet studentore, si një shtresë extra rehatie dhe higjienike mbi dyshekët e vjetër.
Shtresë Air+ Adapt

Një sipërfaqe gjumi e shëndetshme dhe higjienike

 • Shtresë Air+ Adapt

  Sfungjer Ecocell®

  • Qarkullim i shkëlqyer i ajrit, për një ambient të freskët për gjumë.
  • Parandalon mbingrohjen dhe formimin e lagështisë.
 • Shtresë Air+ Adapt

  Trajtim CleanEffect®

  • Mbrojtje anti-mikrobe
  • Mbrojtje anti-bakteriale
  • Mbrojtje anti-pluhur
 • Shtresë Air+ Adapt

  Rrjetë Air-X

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Ndihmon ta mirëmbani një temperaturë më të ulët.

Përdorimi është i lehtë dhe i thjeshtë

Nëse e porosisni online, shtresa ju vjen në derë të shtëpisë, e mbështjellur dhe e paketuar me mbyllje vakumi. Të gjitha shtresat tona vijnë të paketura në këtë mënyrë, falë procesit tonë eko-miqësor të transportit dhe mbrojtjes gjatë transportit. Doni ta përdorni diku tjetër? Thjeshtë mbështilleni, barteni apo ruajeni diku. Bartja e kësaj shtrese është kaq e lehtë.

 • 1
  Shpaketimi - Hapi 1

  Me kujdes prejeni qesen e jashtme me gërshërë, dhe sigurohuni që të mos e preni qesen e plastikës. Mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Shpaketimi - Hapi 2 dhe 3

  Shtrijeni shtresën e mbyllur me vakum në divan apo dyshek. Me kujdes prejeni qesen e plastikës përgjatë skajeve dhe hiqeni me kujdes atë.

 • 4
  Shpaketimi - Hapi 4

  Lëreni 6 orë, në mënyrë që shtresa e re të hapet dhe shtrihet tërësisht.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Harmony
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.