Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mbrojtës dysheku 3D Dormeo

Photo
Video

Mbrojtësi i dyshekut 3D i ofron mbrojtje maksimale dyshekut tuaj. Do ta mbaj dyshekun tuaj të pastër ndaj lëngjeve dhe njollave. Përshtatet si çarçafët me llastik, për dyshekët deri në 27 cm lartësi. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion në shumë dimensione..

Mbrojtës dysheku 3D Dormeo
Nga 29,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbrojtësi i dyshekut 3D i ofron mbrojtje maksimale dyshekut tuaj. Do ta mbaj dyshekun tuaj të pastër ndaj lëngjeve dhe njollave. Përshtatet si çarçafët me llastik, për dyshekët deri në 27 cm lartësi. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion në shumë dimensione..

Më shumë
Përshkrimi

Mbani larg njollat dhe lëngjet e ndryshme nga dysheku juaj

Këllëf mbrojtës 3D është mbrojtës me llastik dhe do të mbrojë dyshekun tuaj nga njollat dhe lëngjet. Ky këllëf është i përshtatshëm për dyshek me lartësi deri në 27cm, dhe në dispozicion në disa përmasa. Falë materialeve shumë cilesore dhe lehtësisë në mirëmbajtje, ju do të keni një ambient gjumi të pastër e të freskët.

Plotësisht rezistent ndaj ujit

Këllëfi mbrojtës 3D vjen me një dizajn special, për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja, për pastërti, higjenë, mbrojtje dhe rehati maksimale. Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiale cilësore: poliester dhe elastane me sipërfaqe 3D për të siguruar më shumë butësi dhe një ndjesi masazhimi të lehtë. Përveç kësaj, gjithashtu është i pasuruar me material termoplastik poliuteran për ta bërë plotësisht rezistent ndaj ujit, lëngjeve dhe njollave.

Lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje

Këllëfi mbrojtës Dormeo 3D është këllëf me llastik i cili përshtatet për çdo lloj dysheku me lartësi deri në 27 cm. Mund të lahet në lavatriçe në 60°C.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.