Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Batanije Light 2në1 Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shtoni rehati, ngrohtësi dhe elegancë në shtëpi, me batanijen Light 2në1. Kjo batanije është e punuar me materiale të ajrosshme dhe është e përshtatshme për ta përdorur si jorgan të lehtë, mbulesë shtrati, shtrojë për lojë të fëmijëve apo për ndonjë piknik, dhe jo vetëm! Batanija ka përmasa 160x180cm dhe vjen në dy njgyra të këndshme: e kaftë e çelët ose hiri. Zgjedheni ngjyrën e preferuar ose të dyjat! Të dy anët e batanijes kanë nuanca të ndryshme, dhe ju mund ta rifreskoni pamjen e dhomës me të njejtën batanije. Mirëmbahet lehtë dhe lahet në 30°C.

Batanije Light 2në1 Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni rehati, ngrohtësi dhe elegancë në shtëpi, me batanijen Light 2në1. Kjo batanije është e punuar me materiale të ajrosshme dhe është e përshtatshme për ta përdorur si jorgan të lehtë, mbulesë shtrati, shtrojë për lojë të fëmijëve apo për ndonjë piknik, dhe jo vetëm! Batanija ka përmasa 160x180cm dhe vjen në dy njgyra të këndshme: e kaftë e çelët ose hiri. Zgjedheni ngjyrën e preferuar ose të dyjat! Të dy anët e batanijes kanë nuanca të ndryshme, dhe ju mund ta rifreskoni pamjen e dhomës me të njejtën batanije. Mirëmbahet lehtë dhe lahet në 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Përdoreni kudo, për ngrohtësi dhe rehati shtesë

Nganjëherë kemi nevojë për ngrohtësi shtesë, dhe batanija Light 2në1 ua ofron atë kudo që jeni: në shtëpi, kopsht, kamping apo piknik. Shijojeni rehatinë kudo, me këtë batanije super të këndshme.

Batanije Light 2në1

Batanije e lehtë + mbulesë elegante

Kjo batanije mund të përdoret si një shtresë ekstra gjatë ditëve të ftohta të dimrit, ose mund ta përdorni si një shtresë të vetme gjatë ditëve të ngrohta të verës. Me pak fjalë, është një batanije e shkëlqyer të cilën mund ta përdorni në çdo stinë dhe për t’i dhënë pamje të bukur shtratit tuaj.

Batanija vjen në dy ngjyra: e kaftë ose hiri, dhe të dy anët e batanijes kanë nuanca të ndryshme. Thjesht kthejeni në anën tjetër dhe rifreskojeni shtratin me një pamje të re.

 • Batanije Light 2në1
 • Batanije Light 2në1

E lehtë dhe e ajrosshme

Batanija është punuar me materiale të lehta dhe të ajrosshme, për t’ju mundësuar të shijoni net të ngrohta dhe të zgjoheni të pushueshëm. Mirëmbahet lehtë dhe mund të lahet në temperaturë 30°C.

Teknika “Stone washed” për butësi shtesë

Gjatë prodhimit të kësajj batanije, është përdorur edhe teknika stone washed (larje guri) për t’i shtuar më shumë butësi. Me një qepje të dyfishtë, sipërfaqe të lëmuar dhe dizajn elegant, kjo batanije do t’ju ofrojë rehati dhe do t’i shtojë hijeshi shtëpisë suaj.

 • Batanije Light 2në1
 • Batanije Light 2në1

Jo vetëm për shtëpi

Ju meritoni të ndjeheni rehat kudo që shkoni, prandaj e kemi dizajnuar këtë batanije për përdorim të gjithanshëm. Merreni me vete edhe në zyre, pushime, piknik, veturë, kamping apo krijoni një super shtrojë për zonën ku luajnë fëmijët tuaj. Mundësitë janë të shumta, dhe në secilin rast do të keni rehati.

 • Batanije Light 2në1

  Për piknik

 • Batanije Light 2në1

  Për plazh

 • Batanije Light 2në1

  Për kamping

 • Batanije Light 2në1

  Shtrojë loje për fëmijët

Specifikat Teknike
Dimenionet 160x180 cm
Karakteristika të tjera Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester; Filling: 100% polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!