Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Freskues 2në1

Photo
Video
-45%

Jastëku Freskues 2në1 do t’ju ndihmojë të flini qetë dhe rehat gjatë netëve të nxehta verore. Njëra anë e jastëkut ka mbulesë ideale për të gjitha stinët, kurse tjetra ka një material të mrekullueshëm, për të ofruar freski dhe rehati për kokën, qafën dhe shpatullat tuaja. Është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për më shumë rehati.

Zbritje me 5 yje!
Oferta vlen vetëm edhe
Jastëk Freskues 2në1

Çmimi i rregullt: 34,90 €


Çmimi special: 19,19 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Freskues 2në1 do t’ju ndihmojë të flini qetë dhe rehat gjatë netëve të nxehta verore. Njëra anë e jastëkut ka mbulesë ideale për të gjitha stinët, kurse tjetra ka një material të mrekullueshëm, për të ofruar freski dhe rehati për kokën, qafën dhe shpatullat tuaja. Është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për më shumë rehati.

Më shumë
Përshkrimi

Mos harroni t’i ndërroni jastëkët

Ju e shtrini kokën në jastëk për disa orë gjatë natës, dhe e mbani fytyrën sipër tij po ashtu. Andaj është e rëndësishme që t’i ndërroni rregullisht jastëkët, ashtu sikurse çarçafët, për t’u siguruar se po flini në një ambient të pastër dhe të shëndetshëm.

Jastëk Cooling 2në1

Mbani kursorin mbiTap on   për detaje rreth produktit.

 1. Jastëk 2në1:

  Ana COOL (e freskët) & ana ALL SEASONS (përtë gjitha stinët)

 2. Ajrosje e lartë, falë sinergjisë së mirë të materialeve

 3. I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, për rehati dhe ajrosje

 4. Mbulesë super e butë

 5. Higjienik – mund të lahet në 40°C

 6. Lartësi e rregullueshme – mund ta përshtatni mbushjen sipas nevojave tuaja

Një jastëk freskues për gjumë të rehatshëm dhe të shëndetshëm

Nëse nuk ndiheni rehat dhe e ndërroni anën gjatë gjithë natës nga ndjesia e nxehtësisë së tepërt, sigurisht se nuk mund të flini rehat. Djersitja, jo-rehatia dhe gjumi me ndërprerje ju lënë të lodhur dhe të irrituar të nesërmen në mëngjes.

Duke përdorur një jastëk freskues, ju mund të flini më shpejt, më mirë dhe të bëni gjumë më të thellë. Me një jastëk të tillë, ju bëni gjumë cilësor, pas të cilit zgjoheni të relaksuar, të freskët dhe plot energji.

Jastëk Cooling 2në1

Rehati dhe mbështetje

Jastëku Freskues 2në1 ka dy anë të ndryshme, për të ofruar rehati dhe ndjesi luksoze sa herë që e shtrini kokën tuaj.

 • Jastëk Cooling 2në1

  Ana COOL (e freskët)

  Përdorë fibra të avancuara të efektit freskues, të cilat tërheqin nxehtësinë nga trupi, pa pasur nevojë të përdorni peceta të lagura. Për më tepër, efekti freskues nuk zbehet asnjëherë.

 • Jastëk Cooling 2në1

  Ana ALL SEASONS (për të gjitha stinët)

  Ka fibra të zakonshme, dhe është dizajnuar që të jetë e përshtatshme për të gjitha stinët. Po ashtu, është e pasur me trajtim anti-bakterial për më shumë pastërti dhe freski.

 • Jastëk Cooling 2në1

  Mikrofibra të avancuara Wellsleep®

  Bërthama e jastëkut është e punuar 100% nga mikrofibrat e avancuara Wellsleep®. Këto fibra kanë një strukturë të veçantë, e cila i jep jastëkut vëllim, lehtësi dhe ajrosje. Për më tepër, mikrofibrat kanë absorbim minimal të lagështisë, andaj janë rezistente ndaj shenjave dhe aromave të pakëndshme.

I përshtatshëm për të gjithë gjumashët

Jastëku Freskues 2në1 është dizajnuar me kujdes, që të përshtatet për të gjitha pozitat e gjumit dhe të ndihmojë ta mbani shtrirjen e duhur të kokës, qafës dhe shtyllës kurrizore. Në këtë mënyrë, zvogëlon dhimbjen e shpinës. Jastëku ka mbyllje me zinxhirë, andaj ju lehtësisht mund ta hapni për ta përshtatur sasinë e mbushjes që ka brenda.

 • Jastëk Cooling 2në1

  Fjetja anash

 • Jastëk Cooling 2në1

  Fjetja në shpinë

 • Jastëk Cooling 2në1

  Fjetja në bark

Mirëmbahet lehtë

Jastëku mund të lahet deri në temperaturë 40°C, dhe ka madhësi 50x70cm – i përshtatshëm për këllëfët standartë të jastëkëve.

Jastëku Freskues 2në1 mund të kombinohet në mënyrë të përsosur me Shtresën memory Warm&Cool, për t’ju sjellur freskinë e munguar gjatë netëve të nxehta verore. Shtresën mund ta shtrini në dyshek apo divan, për ta rritur rehatinë gjatë natës.

Jastëk Cooling 2në1
Specifikat Teknike
Baza 100% Wellsleep® advanced microfibers
Dimensionet 50x70 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi COOL side: 30% polyamide (cooling yarn) and 70% polyester; ALL SEASONS side: 100 % polyester
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online