Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk 2në1 Cooling Dormeo

Photo
Video
Jastëku klasik Cooling 2në1 është i ajrosshëm dhe inovativ, ju siguron rehati dhe mbështetje superiore. Me funksion të veçantë të ftohjes absorbon ngrohjen duke ju siguruar freski gjatë gjumit. Për të gjitha llojet e gjumashëve. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas nevojave tuaja personale. Me përbërje nga shkuma memory dhe fibra të veçanta. Mbështjellësi lahet në 40 ℃. Madhësia: 45X65 cm.
Jastëk 2në1 Cooling Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Jastëku klasik Cooling 2në1 është i ajrosshëm dhe inovativ, ju siguron rehati dhe mbështetje superiore. Me funksion të veçantë të ftohjes absorbon ngrohjen duke ju siguruar freski gjatë gjumit. Për të gjitha llojet e gjumashëve. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas nevojave tuaja personale. Me përbërje nga shkuma memory dhe fibra të veçanta. Mbështjellësi lahet në 40 ℃. Madhësia: 45X65 cm.
Më shumë
Detajet e Produktit

Mjedis gjumi i freskët dhe i personalizuar

Nëse ju rritet temperatura natën pa marrë parasysh temperaturën e jashtme, jastëku Dormeo 2në1 është pikërisht ajo që ju nevojitet. Është i mbushur me një material të veçantë, i cili përshtatet me temperaturën tuaj unike të trupit, mban nxehtësinë larg trupit dhe siguron mjedis optimal për gjumë. Vjen me dy anë të ndryshme, ashtu që ju të mund të zgjidhni midis anës së butë të shkumës memory me gel freskues dhe anës së zakonshme të një jastëku tradicional.

Jastëk Cooling

Shkumë memory dhe fibra të buta

Nuk ka rendësi se cilën anë të jastëkut Dormeo 2në1 do të zgjidhni, ju do të eksperienconi rehatinë e freskinë që kërkoni. Fibrat e buta në njerën anë ju sigurojnë ajrosje maksimale dhe butësi superiore. Shkuma Memory e pasuruar me gel freskues shkrihet në përsosmëri në formën tuaj të kokës dhe qafës duke ju ofruar rehati, freski dhe mbështetje.

Jastëk Cooling

Lartësi e rregullueshme dhe mirëmbajtje e lehtë

Jastëk Dormeo 2në1 përmban një zinxhirë të brendshëm, i cili ju lejon të shtoni ose të largoni sasi të mbushjes dhe të adaptoni lartësinë e jastëkut në bazë të nevojave tuaja individuale dhe pozitës tuaj të gjumit. Shtresa e shkumës memory mund të largohet ashtu që ju të mund pastroni jastëkun në 40°C dhe ta mbani të pastër dhe të freskët për kohë të gjatë.

 Jastëk Cooling

Jastëku Cooling 2në1, me efekt freskues

Sekreti qëndron tek gelli freskues. Është një material që ka revolucionarizuar mënyrën se si presim që trupi ynë të pushojë gjatë gjumit. Ky jastëk i përgjigjet pozicionit, temperaturës dhe përshtatet me formën e kokës tuaj. Duke fjetur në një jastëk me efekt ftohës Dormeo 2in1 ju do të keni përkrahje perfekte pa presion mbi muskujt dhe strukturën e eshtrave. Jo miqësor me marimangat e pluhurit, ju ofron një mjedis të freskët dhe të pastër.

Jastëk Cooling
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star