Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Depilator Supreme Wet&Dry Wellneo

Photo
Video

Depilatori Supreme Wet&Dry është një pajisje risi në fushën e bukurisë, e cila butësisht dhe me efikasitet largon qimet në trup dhe fytyrë. Përmban një dizajn me tehe që funksionon në dy drejtime, prandaj nuk shkakton dhimbje gjatë përdormit, edhe nëse e përdorni pa krem rroje apo pa ujë. Ky depilator është armiku i qimeve të padëshiruara – për një lëkurë të butë dhe të lëmuar.

Depilator Supreme Wet&Dry Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Depilatori Supreme Wet&Dry është një pajisje risi në fushën e bukurisë, e cila butësisht dhe me efikasitet largon qimet në trup dhe fytyrë. Përmban një dizajn me tehe që funksionon në dy drejtime, prandaj nuk shkakton dhimbje gjatë përdormit, edhe nëse e përdorni pa krem rroje apo pa ujë. Ky depilator është armiku i qimeve të padëshiruara – për një lëkurë të butë dhe të lëmuar.

Më shumë
Përshkrimi

Largoni shpejt dhe lehtë qimet e padëshiruara

Heqja e qimeve mund të jetë proces i dhimbshëm, shumica e kemi provuar. Por jo më, me depilatorin Supreme mund t’i hiqni qimet e padëshiruara shpejt dhe pa dhimbje. Kjo pajisje ka dizajn me tehe dhe sistem mbrojtës të dyfishtë. Me dizajnin shumë funksional, ju mundëson të keni lëkurë të butë dhe pa qime, nga koka deri te këmbët.

Depilator Supreme Wet&Dry

Karakteristikat e produktit:

 • Kokën me tehe unike për heqjen e qimeve
 • Aksesorët mund të lahen nën ujë
 • Sistem mbrojtës i dyfishtë – me një veshje me rrëshqitje të lehtë, për përdorim sa më të lehtë (pa shkaktuar prerje)
 • 3 koka për rruajtje: trup, vetulla dhe qimet e fytyrës
 • I lëmuar në të gjitha llojet e lëkurës
 • I përshtatshëm për rruajtje në lëkurë të thatë dhe të lagur
 • Pa kabllo, mund të mbushet përmes USB
 • S’ka më tërheqje, prerje apo irritime të lëkurës
Depilator Supreme Wet&Dry

3 aksesorë për tërë trupin

Wellneo® Depilatori Supreme Wet&Dry është krijuar me një teknologji të re dhe është dizajnuar posaçërisht për largim të qimeve pa dhimbje dhe në mënyrë të rehatshme.

 • Depilator Supreme Wet&Dry

  Për fytyrë

 • Depilator Supreme Wet&Dry

  Për trup

 • Depilator Supreme Wet&Dry

  Për vetulla

Hiqni qimet në mënyrë të sigurtë, nga koka deri te këmbët

 • Depilator Supreme Wet&Dry

  Sqetulla

 • Depilator Supreme Wet&Dry

  Këmbë

 • Depilator Supreme Wet&Dry

  Fytyrë

 • Depilator Supreme Wet&Dry

  Duar

 • Depilator Supreme Wet&Dry

  Pjesa përreth bikini

 • Depilator Supreme Wet&Dry

  Vetulla

Pa kabllo dhe shumë e përshtatshme

Ky depilator jo vetëm që ka një dizajn elegant, por përshtatet shumë mirë në dorë, duke ndjekur format e trupit dhe fytytrës me shumë saktësi. Është rezistent ndaj ujit dhe pastrohet lehtë – krejt

Po ashtu ka një dizajn jashtëzakonisht të lehtë, çka e bën shumë praktik për ta përdorur në shtëpi apo për ta marrë me vete në udhëtime. Ndjeni butësinë në lëkurë kudo, kurdo.

Depilator Supreme Wet&Dry

Tehu shtesë i depilatorit Wet&Dry

Edhe pse tehu i depilatorit është dizajnuar që të jetë shumë i qëndrueshëm, është mirë ta ndërroni rregullisht, në mënyrë që të sigurojë performancë sa më të mirë. Andaj, ju mund t’ia shtoni depilatorit Wet&Dry këtë teh shtesë.

Depilator Supreme Wet&Dry

Për një lëkurë pa qime dhe të lëmuar

Nëse po kërkoni për një pajisje depilimi që është efikase dhe pa dhimbje, ky është depilatori që ju duhet. Është i përshtatshëm për t’u përdorur për rrojë në lëkurë të thatë apo të lagur. Me 3 aksesorë për heqjen e qimeve, është zgjidhje përkyer për ata që duan të kenë një lëkurë pa qime, të bukur dhe të lëmuar.

Depilator Supreme Wet&Dry

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.