Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Mikser Dore Delimano Utile

Photo
Video

Përdorni mikserin e dorës për përzierjen e lehtë të bardhëve të vezëve, përzierjen e embëlsirës dhe tundje në përfeksion. Me rrahëset e lëvizshme çelik inox ju lehtë mund të përzieni dhe lëvizni, ndërsa butoni me 5 shpejtësi për zgjedhjen e shpejtësisë së përshtatshme ju lejon të përzieni deri në përsosmëri. Fuqia: 150W.

Mikser Dore Delimano Utile
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Përdorni mikserin e dorës për përzierjen e lehtë të bardhëve të vezëve, përzierjen e embëlsirës dhe tundje në përfeksion. Me rrahëset e lëvizshme çelik inox ju lehtë mund të përzieni dhe lëvizni, ndërsa butoni me 5 shpejtësi për zgjedhjen e shpejtësisë së përshtatshme ju lejon të përzieni deri në përsosmëri. Fuqia: 150W.

Më shumë
Detajet e Produktit

Përzierje e përsosur çdo ditë

Përdorni Delimano Utile Hand Mixer të përzieni në perfeksion të bardhën e vezës, përzierjen e embëlsirës apo çfarëdo brumi që preferoni. Mikseri i dorës përmban një dritë të gjelbertë dhe një dorezë të lehtë për përdorim të përditshëm gjatë pregatitjes

  • Vezë të lehta, të fërguara për mëngjes
  • Receta të shkëlqyeshme për pushime dhe raste të veqanta
  • Tortë me qokollatë për ditëlindje të fëmijëve
  • Deserte të shijshme dhe kekë të ndryshëm...

5 shpejtësi që sigurojnë përzierje të dëshiruar

Selektoni nga 5 shpejtësi të ndryshme për ushqimin që po pregatitni. E përshtatshme për gatime të ndryshme, duke përfshirë përbërës të thatë dhe të lëngshëm. Shpejtësia që ndryshon ju ndihmon të keni rezultate të sakta në çdo kohë.

Lehtësi për të vendosur dhe hequr dy rrahëset e çelikut.

Rrahëset e brumit janë prodhuar nga material çelik – inox, rezistent ndaj ndryshkjes duke siguruar jetëgjatësi në përdorim. Rrahëset e çelikut mund të hiqen dhe vendosen lehtësisht.

Buton për sigurinë e mikserit.

Butoni për sigurinë e paisjes përdoret kur rrahëset mbeten të bllokuara ndërkohë që paisja është në përdorim

Për një pamje moderne në kuzhinën tuaj

Delimano Utile Hand Mixer është i dizajnuar që ti jap kuzhinës tuaj një pamje të freskët dhe moderne

 

 

Specifikat Teknike
Add Info Fuqia: 150W, 220-240V
Material çelik inox, plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star