Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Maju mirë,

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Tigan i lartë Stone Legend Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Tigan i thellë me formë konkave, anët e pjerrëta të tij e bëjnë gatimin një kënaqësi. Është bërë prej enameli të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe çelikut me grimca të gurit të vërtetë që jep një përçueshmëri më të lartë të nxehtësisë. Përdoret  në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Pastrohen në enëlarëse. Madhësia: 28cm.

Tigan i lartë Stone Legend Delimano
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Tigan i thellë me formë konkave, anët e pjerrëta të tij e bëjnë gatimin një kënaqësi. Është bërë prej enameli të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe çelikut me grimca të gurit të vërtetë që jep një përçueshmëri më të lartë të nxehtësisë. Përdoret  në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Pastrohen në enëlarëse. Madhësia: 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjedhjet e ushqimeve janë të pafundme me ketë tigan të thellë shumë-funksional

Ky tigan special është i dizajnuar për përgatitjen e një shumëllojshmërie të shujtave duke përfshirë:

 • Oriz, noodles dhe perime të fërguara
 • Mishëra dhe perime të fërguara
 • Peshk, karkaleca dhe ushqime deti
 • Mëngjese të shijshme
 • Rizoto dhe salcë pastash
 • Madje edhe embëlsirat…

Kualitet superior i Stone Legend me veshje Quantanium  prej guri të vertetë

Rezultatet e enëve Stone Legend janë veqanarisht të dizajnuara të përmirësojnë shujtat e shijshme, shëndetshme dhe pa yndyrëra.

 • Veshja Quantanium prej GURIT TË VERTETË  është e shpërndarë në 5 shtresa dhe përmban pjesëza minerale natyrale gurit dhe titaniumit që rezultojnë në një shpërndarje të nxehtësisë që ruan shumë vlerat ushqyese.
 • Bazë çeliku që është përdorur për qëndrueshmëri që nuk do të ndryshoj me kohë.
 • Një smalt i tejdukshëm qelqi që përforcon fuqinë
 • 100% PFOA i pastër, që është material jo toksik dhe i riciklueshëm

Shujta të shëndetshme qe thjesht shijojnë më mirë

Tigani 28 cm Delimano Stone Legend ka një strukturë unike të fortë por të lëmuar dhe jo-poroze, juve ju nevojitet vetëm një pikë vaji të bëni ushqime të shëndetshme.

Vetitë e shkëlqyeshme të shpërndarjes së nxehtësisë rezultojnë në një ngrohje graduale që parandalon djegien dhe ruan vitaminat, mineralet, lëngjet dhe vlerat ushqyese të ushqimit që pregatisni.

Shija tradicionale e përgatitjes në gurë të vertetë

Ju do ta duani shijen tradicionale të ushqimit të pergatitur si në gurë të vertetë.

Ngjyrë e qëndrueshme dhe e sigurt për pastrim në enëlarëse

Tigani Stone Legend  mundet lehtë dhe sigurt të pastrohet në enëlarëse. Ka veti superiore rezistente ndaj kemikaleve dhe gërvishtjeve dhe një ngjyrë të fortë që nuk do të zbehet me kohën.  

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.